Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szép lányok kinek kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép lányok kinek kell hálásak legyenek?

Figyelt kérdés

Van ilyen elmélet, miszerint mindenért, amit kapunk, hálásnak kell lenni. A szép lányok a szépségükért kinek tartoznak hálával?

A szüleiknek? Mert pl gyakran hallani olyat, hogy "Gratula a szüleidnek".


Az olyan poénokat, hogy a plasztikai sebésznek, most hagyjuk. Köszönöm :)


2015. febr. 18. 11:36
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
a szerencsés adenozin-guanin-citozin-timin sorrendjüknek
2015. febr. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 The Guard ***** válasza:
Nekem!
2015. febr. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
tökmindegy, úgyis elmúlik egy idő után
2015. febr. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A termeszetnek, Istennek, Manoknak.. Mindegy ki miben hisz. Eleg, ha csak halas..
2015. febr. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

"Van ilyen elmélet, miszerint mindenért, amit kapunk, hálásnak kell lenni."


Koránt sem kell. Isten nem igazán létezik, szóval nem igazán határozhatja meg hogyan is nézünk ki. A biológiának legyen hálás inkább, ha valaki hálálkodni akar.

2015. febr. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kinek másnak, ha nem a szüleiknek?


Hogy milyenek leszünk kinézetre, az legnagyobb részben a szüleink genetikájától, genetikai szépségétől függ.


Akárhogy is nézel ki most külsőre, az 60-70%-ban a szüleidtől örökölt genetikádtól, 30-40%-ban pedig az általad élt életmódtól (egészséges táplálkozás, testedzés, sport, igényesség, divatosság, stílusérzék, önpusztító dolgok korlátozása, stb.) függ.

2015. febr. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

Senkinek, hülyeség ez az elmélet.

De ha te ilyen hálás kiskutyus szeretnél lenni, akkor köszönd meg a szüleidnek...

Nem mintha rajtuk múlt volna, hogy nem halva születtél.

2015. febr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hálásnak én csak akkor tudom érezni magam, ha valaki tudatosan jó szándékú cselekedetével jót, sőt mi több, hasznosat csinál nekem. hálás vagyok pl a testvéremnek, mert ő mindig önzetlenül segít, ha baj van. hálás vagyok a páromnak, aki támogat mindenben, még ha nem is ért vele teljesen egyet. ilyesmiért hálás tudok lenni. azért a véletlenért, ami azt hozta, hogy hogy nézzek ki, nem tudok hálás lenni. ez senki tudatos döntése nem volt, 100%ig annak eredménye, hogy egy erős, egészséges spermium és egy erős, egészséges, pont megfelelő érettségi fázisban lévő petesejttel találkozott, és pont azokat a kromoszómákat hordozták, amiket. az is ugyanilyen véletlen, hogy lány vagyok. ezért sem vagyok hálás senkinek, mert nincs miért. ez csak egy állapot, ami nem érdemel hálát. szerintem.
2015. febr. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Senkinek!Most azzal,hogy szép külsőleg még nem biztos,hogy boldog és rendes ember.
2015. febr. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azok a szép lányok max 25 éves korukig szépek.
2015. febr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!