Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Legrosszabb egyéjszakás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legrosszabb egyéjszakás kaland? :-)

Figyelt kérdés

kort is írjatok és nemet is.


nekem volt egy, részeg voltam és a srác meg kocsival volt és mondta hogy menjunk hozzá ( a srácot ismertem már azért pár hónapja csak most összefújt minket a szél) . oda értunk hozzájuk és hát levetkoztunk, de nagyon kicsi volt neki és alig éreztem belőle valamit. ez a kicsi kb 10-12cm és vékony is volt


2015. febr. 18. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Ez inkább a Te szégyened nem az övé :D


Gondolom nem is törte magát a kielégítéseden (részeg luvnya... Lőjük telibe aztán mehet haza).


Részegen meg naná, hogy nem érezted... Részegen olyan dolgokat nem érez az ember... Amit amúgy simán érezne. Én ritkán voltam részeg, de akkor nem vettem észre egy bazi nagy sebet a lábamon, csak éreztem picit ott valami viszketést... Aztán csurom vér volt a lábam.


Ehhez képest egy farok kismiska.

2015. febr. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

Ez inkább a srácnak lehetett rossz, hogy olyat fogott ki, aki nemcsakhogy részeges, de még a méret is nagyon számít neki...


Mondjuk nekem meg fordítva volt egyszer, olyan nagy volt a srácnak, hogy szinte egyáltalán nem ment be nekem... De utána ő tűnt el, pedig jóban voltunk előtte.

2015. febr. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%

Elmentünk haverokkal egy bál szerűségbe és elkezdtünk inni rendesen. Kint ültem az udvaron és olyan szerul voltam hogy azt se tudtam mi van, aztán hátramentem és rókáztam egy ideig. Később valahogy hazamentem, addigra már kb senki se volt ott.

Egy éjszakás volt ez a "kaland", szerencsére másnap már jobban voltam.

2015. febr. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

melyiket meséljem?



általában akkor megyek igy szorakozni ha megunom az életemet és kicsapongok kicsit :D társaságban leiszom magam a sárga földig, és valakivel kavarok, általában a társaságból. de mivel be vagyok állva, nem tudok lefeküdni a taggal...


egyébként teljesen normális vagyok, félévente van hogy iszok, de akkor sokat, és félő h detoxba kerülök. a multkor 3 napig nem hagytam el a szobát, annyira sikerült kiütni magam.

amikro végre normalizálódtam, pár hónapig rá se bírtam nézni semmilyen piára. :DD

2015. febr. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van valami ebben a részegen nem érzünk dologban. Egyszer részegen szexeltem és nem éreztem meg hogy betolta, csak nézem hogy már mozog. Hát... Meglepődtem.

Egyébként ez volt az egyetlen egyéjszakásom és ez volt a legrosszabb szexem.

A srácnak nem is akart felállni.

Gondolom ez is az alkohol miatt.

Meg volt ilyen kínos, fekszünk egymás mellett rész, míg kitaláljuk mi legyen. :D :D

2015. febr. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!