Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves hölgyek kérlek mondjáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves hölgyek kérlek mondjátok el szórúl-szóra, hogy amikor odamegy hozzátok egy szimpatikus férfi, mit mondjon nektek, hogyan hívjon el akár randizni?

Figyelt kérdés

Ha kérhetlek szó szerint írjatok le példákat, mert azt veszem észre , hogy már semmi sem jó.


És köszönöm de nem kérek megmagyarázásokat h mi miért rossz. ÉS mit, hogy kéne.


Aki válaszol az kérem konkrét szöveget mondjon példákat.


2015. febr. 18. 12:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

Hidd el, hogy tökmindegy mit mondasz, ha jóképű vagy akkor elég egy "holnap van kedved találkozni?"

Ha nem vagy jó képű, akkor mondhatsz bármit, de tényleg bármit.

2015. febr. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szia! Ne haragudj a zavarásért, nagyon kedvesnek és szimpatikusnak tűnsz, remélem, nem veszed letámadásnak, de szívesen meginnék veled egy kávét, vagy teát és megismernélek.

20/L (én jobban szeretem, ha valaki nem köntörfalaz, bár egyes lányok meg igen, szóval azért eléggé változó, kinek mi jön be)

2015. febr. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nincs olyan szöveg, ami minden lányon működik és szó szerint nem is érdemes betanulni bármit is, mert lehet nem illik a stílusodhoz.
2015. febr. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

3-as.

Az világos, de nem lehet mindenkinek egyedit mondani...és a legtöbben általános dumával állítanak oda.


Ezért köszönöm ha több nő válaszol.

2015. febr. 18. 13:05
 5/16 anonim ***** válasza:
Ez nem a szövegtől függ, hanem az hogy mennyire vagy helyes.... Sajnos
2015. febr. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Például ne azt mond hogy szórul szóra, hanem szóról dm

szóra. A tajparasztokat, a primitíveket senki sem szereti.

2015. febr. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
óriási most meg a helyesíráson akad meg a történet
2015. febr. 18. 13:09
 8/16 Linó03 ***** válasza:

Hozzám ha valaki odajön, akkor bármivel meg lehet szólítani, de sikeresebb, ha a helyzethez kapcsolódik. Pl. egy fogathajtó versenyen: ismered ezt és ezt a hajtót, fogatot? Vagy szakmai megjegyzések (nem túl szakmai, mert akkor hülyének érzem magam), aztán meghívhatna egy fagyira, kis beszélgetés után. Egy koncerten, zenés eseményen nyilván a fellépő zenekar a téma, falunapon a sültkolbász íze... Engem tényleg elég könnyen meg lehet szólítani, ezért nem tudom, a zárkózottabbaknál mi jön be.

Szerintem elég konkrét példákat írtam, de ha nem elég konkrét, akkor írok párbeszédet, csak azt azt nem tudjuk, hogy a lány mit felelne.

2015. febr. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Linó03 ***** válasza:
Én amúgy bizonyos esetekben kedvelem a furcsa, akár helytelen nyelvjárást, ha az tényleg nyelvjárás és nem a nyelvtani ismeretek hiányossága.
2015. febr. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Kedves hölgyem, igen szimpatikusnak tűnik és úgy érzem, hogy hevesebben ver a szívem mikor önre pillantást vetek. Szeretném meginvitálni egy déli teára, ugyanakkor megfontolandónak tartanék egy későbbi randevút is.


100% működési arány.

2015. febr. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!