Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Genitális herpesz ellen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Genitális herpesz ellen valami jó módszer? Akinek volt már ilyenje annak kb. milyen gyakran jött ki? Mindig el kell vele dokihoz menni vagy van valami jó módszer rá?

Figyelt kérdés
Megvártuk a párommal azt az időt amit minden honlapon olvastunk, hogy 2 hétet kell várni a herpesz tünetmentessége után, hogy újra szexuális kapcsolatot létesítsünk. Szex közbe éreztem, hogy megint kellemetlen és fájdalmas az együttlét, 1 napra rá újra kijöttek a herpesz tünetei.

2015. febr. 19. 16:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
szívás
2015. febr. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
nem kell ide kommentelni ha nincs normális válaszod rá. Te is járhatsz így bármikor.
2015. febr. 19. 16:21
 3/17 anonim ***** válasza:

nem kell, hanem lehet

különben ne honlapokat olvassatok, hanem fordulj szakemberhez ;)

2015. febr. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

ezt gyógyszeres kezeléssel szokták kezelni

úgyhogy mindig el kell vele menni

2015. febr. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Jobb ha egy szakorvos tanácsát kéred ezzel kapcsolatban.
2015. febr. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

1.Immunerősítés!

2.MINDIG doki!!!

3.Acetonos ecsetelés.

2015. febr. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
orvos!
2015. febr. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha ennyiszer jön elő és nem mentetek orvoshoz, bár akkor is azt mondanám, nem a tünetet kéne kezelni, hanem a kiváltó okot megszüntetni. Keress olyan dokit, aki nem lehúzni akar és érdemben is foglalkozik veletek.
2015. febr. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
nem olyan régen jelentkezett ez nálam, kb 1 hónapja elsőnek és természetesen rögtön dokihoz fordultam aki mondta, hogy ezt csak nemi úton kaphattam el, mert olyan helyen helyezkedik el.. 20 éves vagyok és 2 férfi volt az életembe úgy, bele értve a mostani páromat. Csak nálam jelentkeznek a tünetek és sajnos a dokim se tud többet mondani ezért szerettem volna megtudni, hogy esetleg valaki tud e valami bevált módszert ajánlani.
2015. febr. 19. 17:02
 10/17 anonim ***** válasza:
akkor téged megcsal a párod, hupsz spoiler alert XD
2015. febr. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!