Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés szerelmesnek lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés szerelmesnek lenni?

Figyelt kérdés

Én még sosem voltam, de már nagyon jó lenne..

Meséltek nekem róla egy kicsit?

17/F


2015. febr. 20. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Szép dolog, de akkor elég szar ha viszonzatlan!!
2015. febr. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jó. Amikor meglátod felmegy a pulzusod, és provokálni akarsz, de azt nem szabad :D Én mindig szoktam sajnos.
2015. febr. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az attól függ. Ha viszont szeretnek akkor csodálatos érzés, boldogsággal tölt el. Viszonzatlanul nem voltam szerelmes, de fellángolás az volt, és nem volt könnyű továbblépni. Amúgy pont egy ilyen viszonzatlan fellángolás miatt randiztam többet, és ennek köszönhetően ismertem meg azt akibe életemben először és utoljára szerelmes lettem, és össze is kötöttük az életünket már.
2015. febr. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elején nagyon jó.De ha viszonzatlan vagy nem veszi észre akkor egy k..rva rossz dolog.Mert akkor nemcsak szomorú,de mérges is leszel.Elönt a bizonytalanság,halucinálni kezdesz,és a legjobb elkezdesz csak úgy mindig sírni ha rágondolsz.Sztem addig jó amíg,nem csalódik az ember.De ne legyél a helyembe,mert én már egy jó ideje ebben vagyok.
2015. febr. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
9%
Jó vagy csodálatos, aztán elmúlik.
2015. febr. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem jó. Ok, az a jó, ha mindketten szerelmesek vagytok. De ha viszonzatlan, még akkor is, ha a másik fél szerelmes, de Te nem, az szintén olyan rossz, mintha fordítva lenne. Nekem most nagyon rossz. 2 hónapja csak a fiún jár az eszem, szétszórt vagyok, elfelejtek ezt-azt, miközben a fiú szerelmes belém, nekem is tetszik, de házinyúlra nem lövünk elvet betartom.
2015. ápr. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!