Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Válasz a kérdésetekre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válasz a kérdésetekre?

Figyelt kérdés

Mindig is töprengtem ezen a kérdésen, miért vagyok ilyen, miért van az ha valaki elérhetetlennek tűnik akkor őt szeretem meg. A válasz pedig egyszerűbb volt mint hittem. Nem azért mert elérhetetlen... Ez hülyeség. Ő az akiért mindent megtennél, aki ha ott van melletted akkor minden rendben van. Mindig a természete volt az ami megfogot. Azért szerettem őt mert megvolt benne egy különleges érzés amit mélyen magában tart. Egyszerűen csak ő... Ez a válasz, a válaszok válasza amit mindig is kerestem. "miért elek?" Tettem fel a kérdést naponta újra és újra, a válasz pedig ennyi: " ő érte". Ő az aki ha nincs veled akkor üres a világ és keresed újra a válaszokat. De a válasz még minsig csak annyi "ő". Fél hogy megbántana, hogy eldobna maga mellől. Pedig ez az a különleges dolog benne, nem a kihívás hogy vele maradjak. Nem, egyáltalán nem az. Azt gondolja magáról hogy nincs benne érzés pedig téved, és hogy miért? Mert fél hogy megbánt. Pedig ott van benne az a tiszta szeretet ami szinte senki szívében nincs meg. Ezért szereted annyira őt, nem azért mert hasonlít rád vagy mert pont egymás ellentétei vagytok. Őt szereted mert te is tudod hogy szeret téged, és miért? Mert megint ugyancsak fél.

Bárki is légy olvasó, a szerelmes ki a választ keresi, vagy pont a felszínesnek kinéző személy, csak egy dolgot tudj valaki téged tiszta szívből szeret. Csak te még nem vetted észre. És hogy mit is akarok ezzel mondani? Az ég adta világon semmit. Csak le írtam a választ, mert nem lehetek azzal akit szeretek.



#Válasz a kérdésre
2015. febr. 20. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2015. febr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Költőnő? ***** válasza:
őőő... oké.
2015. febr. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 hónapja nekem is rá kellett jönnöm, hogy akit én szeretek tiszta szívemből, az már mást szeret. Nagyon magam alá kerültem, pár hét alatt 5 kilót fogytam az amúgy is vékony testemből, aztán elkezdtem kinyitni a szememet és megláttam, hogy rengetegen vannak hasonló cipőben. Valamiért ez nekem segített és segít a mai napig. A tudat, hogy nem vagyok egyedül a problémámmal.
2015. febr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fogadjunk, hogy ezt még egyszer nem tudnád összehordani!

Fellengzős néhol pátoszos szinte. Az elérhetetlen szeretetétől a nem lehet velemig. A rózsaszín köd amely elvakit. De lehet ha eloszlik, tisztán látsz, értetlenül állsz majd hogy kerültem ide, miket mondtam anno kérdéseiddel. Meg a kibe tapostam közben kérdésekkel!

2015. febr. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szép, de most nem tudom, hogy mit kellene írnom :')
2015. febr. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!