Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ember hogy bírja a lehetősé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ember hogy bírja a lehetőségeihez igazítani az ízlését?

Figyelt kérdés
Szóval egy csúnya, alacsony pasi pl. hogyan oldja azt meg magában, hogy boldog tudjon lenni egy hozzá illő, szintén nem szép lánnyal?
2015. febr. 20. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Sz.a.r lenne a világ, ha így működne...
2015. febr. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerinted hogy működik?
2015. febr. 20. 22:04
 3/9 anonim ***** válasza:
pl úgy hogy a személyiséget nézi.
2015. febr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert nagyon felszínes képet festesz róla.
2015. febr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A te fejed szerint működik így a világ. A valóság más. Láttam már nem egy gyönyörű nőt, hányadék pasival. És nem, nem volt egyik pasi sem pénzeszsák, meg 20 centis farkú (a nőik bevallása alapján). SZEMÉLYISÉG, DUMA, KISUGÁRZÁS. Minden ezen múlik.
2015. febr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
engem sokan jó csajnak tartanak, mégis szerelmes vagyok egy pasiba akit meg rondának meg dagadtnak tart mindenki, és mégis ő utasított vissza engem. . . a világ tényleg bonyolultabb ennél.
2015. febr. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy nincs pár kivétel, de azért ha körülnéztek, általában szép a széppel, kevésbé szép a kevésbé széppel van
2015. febr. 20. 22:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom te hol nézel körül... Ez nem így van.
2015. febr. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 banánherefőzelék ***** válasza:
Alantas reszegre iszod magad... :-)
2015. febr. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!