Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tetszik inkább egy fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tetszik inkább egy fiúnak a lanyokban? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Hogyha KOMOLYABBAN erdekel egy fiut egy lany akkor mi tetszik inkabb neki az alabbiak kozul:

Ha kihivoan vagy ha visszafogottan oltozkodik? Ha vagany, bevallalos vagy ha szereny, visszahuzodo? Ha minden nap kilencvenhet kepet posztol magarol es mindig a kozpontban van vagy ha visszafogottan viselkedik? Ha konnyen kaphato vagy ha nem adja magat konnyen? Ha harsany, nagy hangú vagy ha csöndes, visszahúzódó?

Elsosorban fiuk valaszat varom. Elore is koszonom. :)



2015. febr. 20. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább a visszafogottabb, de nem a nagyon bezárkózó lányok tetszenek.
2015. febr. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha valaki minden nap 97 képet posztol, akkor az számomra kuka. Ha könnyen kapható, akkor szintén.

A többi amit felsoroltál meg teljesen pasifüggő. Valakinek a harsányabb csajok jönnek be, valakinek a csöndesebbek, stb..

2015. febr. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát részben ez, részben az.

Én az arany középutat választanám.

Kivétel a kép posztolgatás terén, utálom ha valaki minden 3. percben kiposztol valamit.

2015. febr. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyan az mint a másodiké.én undorodom az olyan r.bancoktól akik 60 képet raknak ki magukról, és mindenre a lájk. Egyszerűen fúj. A könnyen kapható az nem jön be. És ne legyen csöndes, de azért olyan se aki percenként 70 mondatot mond el, mint a magyar tanárom. Szóval én csak annyit mondok, hogy ne mások Véleményére törekedj, mert mi szeretjük az olyanokat akik nem Megjátszák magukat, mert úgy jobban tetszik majd. Hanem, mert egyedi, saját magát adja.
2015. febr. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a féjszbukot inkább hagyjuk ki ebből jó? :)

Öltözködésből bármi bejöhet, de egy szűk farmer meg egy szűk felső is bőven elég abban is lehet nagyon vonzó.

Nem szeretem ha megjátssza magát illetve az elérhetetlent adja. Legyen tartása de lehessen érezni, hogy ő is akarja.

2015. febr. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha visszafogottabban öltözik, ha vagány, de csak mértékkel. És inkább az olyan lányok jönnek be, akikért mg kell küzdeni, mivel szeretem a kihívásokat.
2015. máj. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!