Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az idősebb férfiak miért csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb férfiak miért csak kihasználják a fiatal lányok érzéseit és testét?

Figyelt kérdés
2015. febr. 23. 14:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mert ki lehet őket használni és miért ne?:D Egy fiatal naiv lánynak nagyon sok előnye van.

17/L

2015. febr. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

NEM MIND!


Mellesleg azért,mert tudják milyenek ezek a lányok.Fiatal srácként őket szopatták,de most fordult a kocka! :)

2015. febr. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
teszem hozzá nem minden idősebb férfi teszi ezt. Persze a fő ok az hogy a fiatalok álltalában ,,,agyatlanok,,, könnyen manipulálhatóak és el vannak szálva hogy hú de jó idős pasit fogtam ki és énis mennyire felnőtt és inteligens vagyok....holott ez nem igaz. Amúgy télleg vannak idősebb pasik akik nem szokták kihasználni, ezek a férfiak a normálisabb kategóriába tartoznak és inteligensek hűségesek tapasztaltak nem azok az egyszer megduglak oszt csá kategoriájuak. Nem védem őket mert én se mai lemez vagyok de látom saját korosztályomon hogy télleg vannak normális nem önző pasik is. 27F
2015. febr. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is tiltakoznék ezzel kapcsolatban, 29F
2015. febr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
100%
Senki nem hasznal Ki senkit,fel kell no"ni,es hozza szokni hogy a szex az szex.A no"k is ugyanezt csinaljak,persze a no"tarsaid csak a pasikrol tudnak rosszat mondani.Az nem kihasznalas amit te annak gondolsz.Az egyejszakasok ugtyanugy hozza yartoznak az elethez,mint a mely erzesek.
2015. febr. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
mi mást csináljon?
2015. febr. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
a no"is hasznalja a pasi testet a kieleguleshez.
2015. febr. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mert nem hiszik el, hogy a lány tényleg szereti őket. És mert jobban szeretik a csoffadt vén öreg muffokat. Tapasztalat.
2015. febr. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mert fiatalságtol az idős és megfiatalodik. és ha megteheti miért ne.
2015. febr. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Ki dumalta Tele a fejedet ezzel?Az anyukad?Mert ha o",akkor csak azt akarta elkerulni hogy tul Koran teherbe ess,vagy tul sokat vart valakito"l,amikor meg fiatal volt,csak nem kellett a pasinak tobbre mint szex.Nem kell mindent elhinni,meg a szulo"knek sem.
2015. febr. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!