Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mit gondoltatok/érezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit gondoltatok/éreztetek mikor először hallottatok a menstruációról?

Figyelt kérdés

Vagy amikor az első barátnőtöknek jött meg?

Mit gondoltatok ekkor?



2015. febr. 26. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
Mondjuk azt, hogy megtudja mozgatni a fantáziámat. :P....
2015. febr. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Edward Cullen.
2015. febr. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, mert már én se tudom, meg azt se, hogy hol és mikor hallottam róla először. :D De a fiúknak úgy szokták általában mondani, hogy a lányok így érnek, és ettől lesznek felnőtt nők, mint ahogy nálunk meg az első élvezés és magömlés a határvonal. Ettől függetlenül őszintén szólva egy pár évig még nem nagyon gondoltam bele szerintem, hogy ez pontosan mit jelent, meg hogyan működik, vagy hogy milyen érzés a lányoknak. Mondjuk hozzáteszem, hogy ez még az internet előtti időkben volt, amikor én tizenegynéhány éves voltam, szóval nem lehetett utánanézni olyan egyszerűen a dolgoknak, mint ma. ;)
2015. febr. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%

mnemtudom, különösebben nem érdekelt

nem vettem észre mikor megjött a barátnőmnek, hisztis szokott lenni meg minden, de elsőnek azt hittem csak ilyen napja volt :D amúgy mikor megtudtam, nem érdekelt annyira

2015. márc. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
nem érdekelt engem,csodálkoztam.azt hittem női ismerösömnek csak rossz a hangulata.kiderült,hogy menstruácioja jött meg.akkor megértettem
2020. okt. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!