Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Egészségügyi gondom van" és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Egészségügyi gondom van" és ez miatt naponta szedek nyugtatót, megtudta a párom és kitört belőle a hiszti, jogosan?

Figyelt kérdés
Nem szóltam neki erről, úgy voltam vele, felesleges tudnia nem akartam, hogy aggódjon vagy gyanakodjon valamire, hogy örültnek higgyen. De megtalálta, és számon kérte rajtam, hogy hogy képzelem én azt hogy nem mondom el neki, meg nem szólok róla.
2015. febr. 26. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
el kellett volna mondanod, főleg ha már régóta együtt vagytok.
2015. febr. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jogos. Az őszinteség a kapcsolat egyik legfontosabb része.
2015. febr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 MKs ***** válasza:
Azt csak te tudod h feltésből vagy lekezelésből mondta! Szerintem csak félt téged és szerintem egy kapcsolat alapja őszinteség és persze a gondok is közösek! Ilyen helyzetbe szükséged lehet valakinek a támaszára...
2015. febr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az előző lány akivel ismerkedtem, neki elmondtam és azt mondta, ő örültekkel nem ismerkedik tovább..
2015. febr. 26. 21:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Illett volna beavatnod.
2015. febr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Féltem neki elmondani :(
2015. febr. 26. 21:32
 7/7 anonim ***** válasza:
szia! szerintem nem kovettel el nagy hibat. az ember ezt csak ugy nem szivesen mondja el, mert a hozza nem erto emberek kinevetik/lenezik/orultnek titulaljak oket, pedig barki szorulhat nyugtatora. megertem, hogy felsz, ha mar egyszer rosszul jartal emiatt. mondd el a parodnak, h nem akarsz titkolozni elotte csak feltel a reakciotol. :)
2015. febr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!