Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bepróbálkozzak nála?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bepróbálkozzak nála?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel egy iskolába járok és hát beszélgetünk. Szinte mindennap rám ír, amikor meg nem akkor én és naphosszat beszélgetünk. De valahogy olyan fura, próbáltam tapogatózni hogy most mit szeretne, papucsot vagy fiút. De ilyen semmilyen visszajelzéseket kapok, egyik nap hoz nekem kaját meg áthív magához, küldi magáról a képeket stb másik nap meg rám sem néz, aztán újra elölről minden. Meg már elhívtam egyszer valahova akkor mondta hogy jó, de nem mentünk és most úgy van hogy jövőhéten megyünk valahova, de kitudja. Szóval szerintetek csak barátként akar vagy próbálkozzak be? Nagyon besülni meg nem akarok...

2015. febr. 27. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem elég jelet adott neked ;)
2015. febr. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, de kihagytam a fenti részből hogy mikor így tapogatóztam felhoztam ilyen témákat(párkapcsolatit,esetleg kettőnkről) és azonnal ilyen rideg lett, lesütötte a szemét és mondta hogy nem így van.
2015. febr. 27. 22:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Az isten áldjon meg, kérdező! A csaj ugyanolyan tanácstalan, mint te vagy. Ugyanúgy nem tud a helyzettel mit kezdeni, mint te. Közelíts kicsit lassabban, ezt a hülye papucsdumát meg hagyd meg a hülye parasztgyerekeknek.
2015. febr. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!