Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk ti mar csinaltatok ijet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ti mar csinaltatok ijet?

Figyelt kérdés

En egyszer azt csinaltam hogy az allo szerszamomra huztam vagy 5 befottes gumi, azt hittem szetrobban a szerszamom akkora volt a nyomas,

Egyszer a lankadt szerszamom meg egy fel literes pillepalack szajan betomtem es elkezdtem rajta mozgatni a flakont, ugyanaz volt az erzes mint elosszor.l

Egyszer meg belevezettem 1,5 V-ot, megrazo es kellemes elmeny volt xD

Szoval csinalt meg valaki ijet vagy ehez hasonlo dolgokat ?

15/F


2015. febr. 27. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én jobb szeretek nőket rá húzni.
2015. febr. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Unpredictable ***** válasza:
Idióta -.-
2015. febr. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet még nem, de miért nem tekered satúba az álló szerszámot míg majdnem szét durrant, és azt kúrod.

Csináld azt, és mikor beindulsz mindíg szoríts rá jobban, még szét nem durran, mert neked úgysem kell semmire!!!

2015. febr. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 K. Isti ***** válasza:
Fél literes flakon kicsi
2015. febr. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
En a gyujtonak a szikraado piezojat nyomtam oda,majd ossze nyomtam,es jott az elektromos iv,furcsa volt de Jo.
2015. febr. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én kipróbáltam a porszívót is, sajnos a csöve kisebb volt mint a péniszem így eszkábálnom kellet egy fél literes üvegből egy toldalékot, az meg nem volt elég hosszú...

Ezért megint össze kellet hozni valamit. Kicsit fura vol, de élveztem...

2015. febr. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Porszivo jonak tunik, kosz otletet:D

Amugy azt talaltam meg ki, hogy egy fecskendonek a veget (persze tu nelkul) belenyomom a makkomon a lukba es elkezdem szivni. Alig varom mar :DD

2015. febr. 27. 23:52
 8/9 anonim ***** válasza:

Bammeg te beteg vagy!!!!

Azt lenne a legjobb ha levágnád!

Akkor máson is járna az eszed és nem csak azon hogy gyilkold a farkad.

Keress egy kemény dominát, ő majd lenyugtat!

2015. febr. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
8-as!Az Jo ha kiiprobal nehany dolgot,ez normalis.Sokan nem probalnak Ki dolgokat,es eezert nagyon minimalis a tapasztalatuk.Nem csak olyan dolgokrol beszelek amit a kiiro csinalt,hanem az elet mas teruleteire is gondolok.
2015. febr. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!