Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Több éves kapcsolat után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több éves kapcsolat után lettem dobva. Időnként nagyon megvisel. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Több éves kapcsolat után szakított velem a barátnőm. Ő még fent akarja tartani a baráti kapcsolatunkat. Időnként többet is akar. De később összeveszik velem mindig. Elég régóta tart már ez az állapot. Én nem szakítottam vele.


Az a helyzet, hogy nagyon a szívemhez nőtt valamiért. Különlegesnek érzem, de nem igazán tudom miért. Látom a hibáit, félek is tőlük, de valamiért mindig hozzá húzott eddig a szívem.


Ő viszont az utóbbi időben csak a problémákat látja. Nagyon sokszor elhagyott, majd utána kibékült velem. Engem ez az egész már nagyon megvisel.


Egyrészt rosszul érzem magam mellette, mert olyan már számomra, mintha nem becsülne meg. Nem érzem, hogy tenne valamit értem, de ha neki szüksége van valamire, akkor én szívesen segítek neki. Van hogy kéri is a segítségem.


Másrészt amikor elhagyva vagyok, nagyon gyakran elönt a féltékenység. Félek, hogy talál magának valaki mást. Rosszul esik, hogyha kihívóan van öltözve (Igazából ez a legrosszabb érzés).


Ha vele vagyok, olyankor is van, hogy rosszul érzem magam. Nagyon makacsnak tűnik. Sokszor próbáltam jobb útra terelni, segíteni, javaslatokat tenni, hogyan kéne rendezze az életét, van hogy csak apróságokban akartam segíteni, volt hogy nagyobb dolgokban. De sokszor nem hagyta. Általában ilyenkor utólag bebizonyosodott hogy nekem lett volna igazam. És nagyon hisztis. Nem tudom már elmondani a véleményemet, anélkül hogy ne hagyna el vagy ne veszne össze velem. Rengeteget sértődősködik. A szakításai meg sokszor olyan élethelyzetben értek engem, amikor nagyon rosszul jött számomra (például fontosabb vizsgám előtt).


Olyan se veled, se nélküled kapcsolatnak tűnik. Viszont nem érzem úgy, hogy ki tudnék lábalni ebből. Érzelmileg nagyon kötődöm hozzá. Ő volt az első a számomra és én is neki. De a veszekedéseivel, hisztijeivel már szinte tönkretett engem eddig (és talán magát is). Ha próbálom vele megbeszélni, akkor általában mindenért én vagyok a hibás. Mintha már nem lehetne vele ésszerűen tárgyalni


Hogyan tudnám összeszedni magam? Mit kéne tennem?

Valaki volt már hasonló helyzetben?


2015. márc. 1. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:

jóhogy megvisel.. amíg meg abban a szakaszban vagy, hogy te szereted,és különleges és stb,addig úgysem fogsz kilábalni ebből. és akárhányszor kirak,vagy "szemét" hagyni fogod,h újra kezdődjön.

de majd, mikor nagy pofont fogsz kapni,és többet,és többet,és kezd felnyílni a szemed..és besokallsz, na akkor fogod hagyni. és akkor lesz kevés már ez a dolog.

de addig...csak szenvedsz,de benne fogsz maradni.

2015. márc. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

gyakorlatilag összefoglaltad a kontroll totális elvesztését és ennek következményeit.

ha egy nő megérzi azt,hogy nem vagy következetes a helyre rakásában,hagyod hogy a fejedre nőjön,nincs megtorlás,bünti a pofátlan dolgaiért,sőt még te mentegetőzöl meg keresed a probléma megoldását akkor történik ez.

nem lenne ez veszve,ha bevezetnéd a zéró toleranciát a pofátlanságaival hisztivel,következetes lennél és ha visszavennéd az irányítást a döntések jogát.

akkor újra férfiként nézne rád és ő teperne hogy fogadd vissza.

2015. márc. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem az jön le abból ahogy viselkedik,hogy ő sem tudja teljesen túltenni magát rajtad(azt mondtad,hogy mind2töknek ez volt az első kapcsolata,ami ráadásul többévesre sikeredett).Ugyanakkor viszont ezek veszekedések azt mutatják,hogy nem akar többet veled lenni.Szerintem hagyd ezt a kapcsolatot,mert már nem valószínű hogy olyan lesz mint régen(még ha ki is békülnétek,az is csak rövid ideig tartana).Lépj tovább, de azt neked kell tudnod,hogyan.De talán az lenne a legjobb ha mielőbb elkezdenél ismerkedni más lányokkal.
2015. márc. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1. Aki írta a megtorlást, büntit a pofátlan dolgokért, az mire gondolt?

2. Hogyan kéne bevezessem a zéró toleranciát?

3. Hogyan kell visszavenni az irányítást?

2015. márc. 2. 00:14
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyetlen esélyed van: kezdj el ismerkedni lányokkal. Ha sikereid lesznek, mert 5-10 percet el tudsz beszélgetni ismeretlen lányokkal, akkor megérzed, hogy nem ő az egyetlen lány a világon. Megjön az önbizalmad, amit a barátnőd is meg fog érezni, visszavesz és visszakapod a kontrollt, feltéve, ha akkor majd még mindíg őt akarod.

Csjaozás szempontjából nem kell nagy dolgokra gondolni: felmész egy randioldalra, feltöltesz pár jól sikerült képet, egy pofás kis bemutatkozó üzenetet, amit egy lánybarátoddal lecsekkoltatsz, hogy ne legyen se túl nyálas, se túl idióta, és elkezdesz ismerkedni csajokkal.

Nekem bejött, azóta a barátnőm dorombolós kiscica :)

2015. márc. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Iratkozz be valamelyik csajozós tanfolyamra! Sok hasonló cipőben járó srác jár el havonta egyszer pl. a csábításakadémia oktatásaira. Nagy kaland, életem egyik legszebb időszaka volt!
2015. márc. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez maga a tökéletes szenvedés.Mazochista vagy ? :)
2015. ápr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!