Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes a kiszemeltemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes a kiszemeltemet elvinni utazni?

Figyelt kérdés

Térjünk egyből a lényegre...


Van egy leányzó akit amióta az eszemet tudom ismerek.

Kb. egy hónapja elhívtam randizni, nem volt nagy dolog, csak egy kávéra ültünkbe valahova, beszélgettünk stb.


Szeretnék valami 'megmozdulást' tenni az ügy érdekében, mivel eddig nem volt bátorságom, volt olyan eset is, hogy megpróbáltam elhívni bálra valamelyik este, de 'már sajnos van programom' válasszal hárított.(lehetséges hogy tényleg programja volt, nem tudom)


Magamról....eddig a kocka életmódot folytattam és jelenleg is azt csinálom. Nem önszántamból, hanem mert messze lakom a barátaimtól és a közlekedés sok időmet elveszi.


Küllemem: 190 cm magas, fegyelmezett, visszahúzódó srác vagyok, csak akkor beszélek ha kérdeznek.


Tervem:

Vonat útról lenne szó, két naping maradnánk a városban ahova mennénk, megragadni a megfelelő pillanatot és elmondani neki, hogy mit érzek, nem nagy dolog, de szerintem tetszene neki.


Ha valami ötletetek van, hogy hogyan dobhatnám fel magam vagy milyen programokat érdemes szervezni, esetleg, hogy lehet-e esélyem egyáltalán légyszíves írjátok le komment szekcióba. Elsősorban lányok véleményét várom.


16/F


u.i.:előre is köszönöm a segítséget.



2015. márc. 3. 22:54
 1/2 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Ne nagyon terveezz ilyet,az elso csok elo"tt.
2015. márc. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Ne csak akkor beszelj ha kerdeznek.
2015. márc. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!