Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most mi van? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mi van? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

sziasztok. kb tobb mint egy honapja megismertem egy sracot elmentunk par randira de meg nem tortent semmi koztunk. nem bokol nyiltan de ahogy ramnez latom hogy nem vagyok kozombos neki es o is celzott h ez randi. viszont most jopar hete nem talalkoztunk hol nekem hol neki nem volt jo bar utoljra o mondta le tobbszor is. nagyon elfoglalt a tanulas mellett dolgozik egyfolytaba szoval eleg komoly sracnak tunik nem annak

a casanovanak szoval nem ilyen csajozos es szerintem annyira nem nepszeru de ki tudja. en is irok neki de nem maszok ra de erdeklodok en is felole viszont mindig keveset beszelunk mostanaban egyre kevesebbet es nem tudom mar mivan a dologgal.. igazabol nem is tudom h neki a mostani eletviteleben h lenne ideje valami komolyra. szerintetek ha nagyon nem ir hogy kerdezzek ra h most mi van velunk meg ezzel az egesszel? vagy hivjam el talira ? mi a jo megoldas? mert nem erzem azt h elegge erdeklodne irantam de ezt kb egy hete erzem igy

19 l es o 23F


2015. márc. 3. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
2015. márc. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kerhetnek normalis valaszt is ? :/
2015. márc. 3. 23:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy bejössz neki csak ahogy írtad nincs ideje a kötelező köröket lefutni. Próbáld meg még egyszer a talit ha megint nem ér rá hagyd hogy ő keresen. Ha nem keress akkor Ennyi volt.
2015. márc. 4. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!