Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire rossz ötlet a követke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire rossz ötlet a következő egy lány esetében?

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom akivel összevesztem csúnyán az ő hibájából, vagyis igazából megharagudott rám a semmiért.


Az ötlet az lenne, hogy megírom neki hogy az öngyilkosság szélén állok annyira ki vagyok már ettől, és bocsásson meg.


2015. márc. 3. 23:02
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
100%
Ez nem megoldás, ne írd meg, nem emiatt kell hogy megbocsásson neked. Ha bocsánatkérésre nem bocsájt meg, akkor nem volt igaz barátnőd, hidd el!
2015. márc. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
96%
Ezzel vegleg elasnad magad. Ha meg tenyleg ilyen hulye vagy, akkor nem csak fenyegetoz, hanem tedd is meg
2015. márc. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon. Tetű dolog az érzelmi zsarolás.
2015. márc. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
ez gáz xd
2015. márc. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Ez hulyeseg.Hagyd duzzogni,mert ra kell jonnie,hogy nem Te vagy a hibas.Nem kell vele beszelgeetni.
2015. márc. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

De nem én voltam a hibás a rohadt életbe, hanem ő.

Nem áll velem szóba, k_rvára nem tettem semmi rosszat.

Akarom hogy újra olyan legyen mint régen, semmire se válaszol. Gondoltam erre írna ha jelentettem neki valaha valamit.

2015. márc. 3. 23:05
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez a legnagyobb hülyeség amit csinálhatsz..undorító ha valaki ilyenekkel dobálózik.
2015. márc. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Az, amit az első mond.

Ilyet soha senkinek ne írj! Volt nekem anno ilyen barátom, aki állandóan hasonlókat mondott üzizett. Ezt érzelmi zsarolásnak hívják. Tönkre teszed a másikat lelkileg. Nem azért fog megbocsájtani mert kedvel, hanem mert kedves, jó lelkű stb...Aztán el fog jutni arra pontra, ahol a következő ilyen mondatodra azt fogja válaszolni: Ok, dögölj meg.

Hidd el, ez nem jó ötlet.

2015. márc. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél neki egy bonbont és kérj szépen bocsánatot
2015. márc. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Ő tesz tönkre engem lelkileg, aki akarja annak elküldöm a történetet privátban és kíváncsi rá.


Annyira nem én vagyok a hibás hogy röhögnétek kb

2015. márc. 3. 23:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!