Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Ti hisztek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Marko polo kérdése:

Fiúk, lányok! Ti hisztek a sorsban?

Figyelt kérdés

Mármint a véletlen ben...

Hadd vázoljam fel a gondolat menetemet... Van egy csaj /pasi aki nagyon tetszik, de nem mertél odamenni hozzá, se pedig a helyzetet se teremtetted meg. Szombaton

Azonban, a sors úgy hozza hogy amikor le mész a piacra zôddségért, összefuttok és elkezdtek beszélgetni, és megismered, stb...stb...



2015. márc. 3. 23:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ilyenben nem.
2015. márc. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem, ez véletlen
2015. márc. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges
2015. márc. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Jó, de ez példa... Én úgy értem hogy mindenki van 1 hajón, ahol azt csinál amit akar, de nem tudja irányítani a hajót, merre menjen..
2015. márc. 3. 23:24
 5/17 anonim ***** válasza:
Minden véletlen, nincs sors, se isten se semmi.
2015. márc. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem
2015. márc. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én a nedves punciban hiszek.
2015. márc. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Igen,hiszek a sorsban.Sokáig lehetne fejtegetni,de semmilyen konkrét okot nem tudnak mondani arra,hogy ki szabja meg például milyen emberekkel találkozol az életedben,hiszen mindegyik akár csak egy aprót is,de változtat úgymond rajtad.Na most ha valaki csak undok emberekkel találkozik,akik nem is érdeklődnek felé,akkor egy idő után ebbe az irányba fog változni.

Viszont ha mondjuk van egy adott srác,aki az utcán sétál,és mondjuk elmegy egy szép lány mellett,akinek jó kedve van nagyon,rámosolyog a srácra,a srác pedig kezdeményez a lánynál egy beszélgetést,majd komoly kapcsolat lesz belőle,és ezzel mindketten boldogabbak lesznek az életben.

Na de ki vagy mi alakította úgy,hogy ők pontosan így pontosan ott találkozzanak,lássák egymást és ebből lépjenek azután?!

2015. márc. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én igen.
2015. márc. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 VaLaKiki9999 ***** válasza:
én hiszek a sorsban
2015. márc. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!