Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Betegesen féltékeny vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen féltékeny vagyok a barátnőmre, mi legyen?

Figyelt kérdés

Szóval, barátnőmnek lett egy barátja, és mindig vele van szinte, én örülök ha "heti pár órát kaphatok belőle", hiányzik is egyben, és féltékeny vagyok a srácra, hogy ő vele lehet, megölelheti és társai.

19/L


2015. márc. 4. 08:49
 1/2 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Pszichologus
2015. márc. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is van olyan barátnőm, aki hisztiket vágott és nem értette meg, hogy párkapcsolatom van, tehát nem vele fogok találkozni minden egyes délután és órákat együtt lenni, mint azelőtt. Eljátszotta ezt amikor 18 évesek voltunk, utána 21 évesen szakítottam az akkori párommal, és ugye több időm volt rá is. Utána mikor megismerkedtem egy sráccal, elkezdte ugyanezt a témát, meg ő egyébként is unatkozott, nem volt senkije. Aztán akkor döbbent rá, hogy mennyire nevetségesen viselkedett amikor ő is megismerkedett valakivel, és komolyabbra fordult a párkapcsolatuk. Rájött, hogy nem egészen úgy működnek a dolgok, hogy akkor ugrok amikor ő füttyent, meg, hogy minden hétvégén taj részegen bulizzunk mint tiniként. Hogy mi legyen? Fogadd el, hogy párkapcsolata van, örülj a boldogságának, és légy nyitott felé. Nincs okod megsértődni, mert ez az élet rendje, hogy előbb-utóbb lesz mindenkinek társa/támasza, szerelme, és az teljesen más mint egy legjobb barátnő. Örülj az együtt töltött időnek a barátnőddel, de ne piszkáld, hisz nincs okod bántani őt. Ideje lenne felnőnöd és találni magadnak egy hobbit, esetleg párt, és nem a barátnőidtől függeni.
2015. márc. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!