Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy alakul ki a szerelem? Te...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy alakul ki a szerelem? Te hogyan jöttél rá, hogy szerelmes vagy valakibe?

Figyelt kérdés

2015. márc. 4. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem első pillanattól fogva,ahogy megláttam,és ez komoly,villámcsapásként ért 2013-ban azóta tart
2015. márc. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
persze azóta rájöttem hogy ez csak egy oldalú,ő mindig mást szeretett
2015. márc. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

azt hittem, hogy nem tudnék nélküle élni

aztán kiderült, hogy dehogynem :D

2015. márc. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
mindig rágondoltam..reggel első gondolatom,este lefekvéskor az utolsó
2015. márc. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem, soha.
2015. márc. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyre többet gondolsz rá,hiányzik,alig várod,hogy láthasd,hogy hozzá érhess..
2015. márc. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónapja már, hogy szerelmesnek mondhatom magam. De még magam sem tudom teljesen eldönteni, hogy valóban szerelem vagy a dús testi vágyak adta magas érzelmi szint... Viszont ez sok dologban megváltoztatta az életem, legalábbis így gondolok rá, jobban odafigyelek az egészségemre és a mindennapi elintéznivalóimra. Bár ez lehet, hogy nem is igaz, mert régóta változtatni akartam az életemen, szóval lehet, hogy csak beképzelem, hogy ő miatta tettem volna... Én most vagyok először szerelemes és a szerelem szívás, mi a szar ez? Nekem nem tetszik. Üdv
2015. márc. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Majd ha folyamatosan két arasszal a föld fölött jársz, nem fogsz ilyet kérdezni.
2015. márc. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Amikor randi után nemet mondtam neki, pedig ölelkeztünk csókolóztunk de nem bírtam igent mondani... Haza hozott, elváltunk egymástól, hát másnap egész nap bőgtem ahogy felkeltem korán mert aludni sem tudtam. Attól rettegtem, hogy többet nem fogunk már beszélgetni sem. Amikor rájöttem, hogy még van remény, ki sem lett mondva, hogy együtt vagyunk, olyan egyértelmű volt, mert én is úgy kezeltem meg ő is engem. Olyan volt, mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga, mint ha már ezer éve ismertem volna... Azóta is együtt vagyunk, több mint 2 éve.


Észre sem vettem és bele szerettem. Na ilyen még nem történt velem, hogy ne tudjam.

2015. márc. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mikor először láttam, nem volt szimpi, undoknak tűnt, arrogánsnak. Most már állandóan rá gondolok. Reggel, délelőtt, délben, délutan, este, éjjszaka, hajnalban, mindig róla álmodok, he tehetném bezárnám egy kalitkába hogy csak az enyém lehessen, vagy magamhoz kötözném hogy mindig vele lehessek, és hogy sose hagyjon el.
2015. máj. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!