Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon azért álmodok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon azért álmodok ilyen dolgokat más fiúkkal mert erre vágyom a párommal?

Figyelt kérdés
Pár hónapja nincs igazán rendben a kapcsolatunk, eltávolodtunk, kevés ideje van a páromnak rám, nem figyelmes annyira és konzervatív eléggé. Mióta problémáink vannak rendszeresen vannak olyan állaim vagy az exemmel vagy egy évfolyamtársammal vagy egy fiúval akivel jóban vagyok, hogy egy suliba járunk, sokat találkozunk és rendszerint csókolózunk, megpróbálnak levenni a lábamról, elcsábitani, és van amikor főleg az exelnök le is fekszek, de nem ágyban és párnák közt hanem elbújunk, vagy egy edzés után odajön valamelyik fiú és szerelmet vall vagy vissza akar kapni és csak megtörténik. De együtt vagyunk, kalandjaink vannak, és figyelmesek...nagyjából minden amire vágyom a párommal, azt álmokban más fiútól kapom meg de a valóságban egyik iránt sem érzek semmit. Azért lehet ez mert ezekre vágyom a párommal csak nem kapom meg? Olyan büntudatom van miatta, sokszor mintha megcsalnám főleg ha félálomban vagyok és tudom is hogy álmodok de akarom is az álmot tovább. Olyan rossz ez, mit tegyek?
2015. márc. 4. 12:57
 1/2 A kérdező kommentje:
Exemmel*
2015. márc. 4. 12:59
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem jól látod. És ne legyen bűntudatot, vagy akkor legyen neki is.
2015. márc. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!