Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valentin nap: vélemények? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin nap: vélemények? Ti szeretitek? Meg szoktátok tartani? :-P

Figyelt kérdés
2010. febr. 14. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
össznépi nyáladzásnak tartom, sose tartottam meg. férjem egy véleményen van velem 26/N
2010. febr. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a mai nap kivétel lesz :P
2010. febr. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartjuk.reggel a páromnak ennyit mondtam:Boldog Valentin napot,mire ő: Az mi?:)Hát mondom igazad van.Mire ő: de azért neked is kedvesem:).kitalált ünnep.
2010. febr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pénzhajhász ünnep, nem különösebben tartjuk, csak annyi hogy főzök a barátomnak meg feldíszítem a szobámat mire jön. Nálunk minden nap Valentin nap:)
2010. febr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor tartanám meg, ha megtartanám a Hálaadást, meg a Július 4.-ét is, de ezt csak akkor tenném, ha az Amerikai Egyesült Államok állampolgára lennék. De nem vagyok, így nem tartom meg.
2010. febr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
NEM!
2010. febr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az amerikai és kicsit angolszász kultúra világszennyező hatásával állunk ismét szemben.

Tiltakozok az ellen, hogy megmondják nekem, hogy mit kéne vennem valakinek, hogy ezzel mintegy bizonyítsam, mit érzek iránta!

Ráadásul ez az egész giccsesen túlzásba ment át, és egy nagy rózsaszín hányingerré vált!

2010. febr. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát igaz... Nálatok minden nap Valentin nap van? Az tökjó lehet:)

Rózsaszín nyáladzás. Igen. Szerintem is.

De már hallottam olyan véleményt is:

"Ez az ünnep igazából... igazából arról szólna, hogy a titkos szerelmek kiderüljenek, vagy hogy legyen egy vidám, jó napjuk a szerelmeseknek... De ma már a barátok, barátnők is megajándékozzák egymást, és már az egész a költségekről, a pénz kiszedéséről az emberekből, meg ilyesmikről szól... Így már nem Valentin nap a Valentin nap"

Szerintem ebben is van valami, sőt, ez a teljes igazság.

2010. febr. 15. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!