Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok/nők vonzódnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok/nők vonzódnak a rosszfiúkhoz, a fiúk/férfiak a rosszlányokhoz/r*bancokhoz. (bővebben lent) (? )

Figyelt kérdés
De miért van az, hogy (legalábbis én így vettem észre) a fiúk/férfiak csak szexuálisan vonzódnak hozzájuk, szerelmesek már a normális lányokba lesznek, míg a lányok/nők szerelmesek is a rosszfiúkba lesznek?

2015. márc. 5. 17:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
A nők a magabiztos férfiakat szeretik, legyen az jó vagy rossz. Aki a gyakorin picsog, az nem vonzó.
2015. márc. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

"A nők a magabiztos férfiakat szeretik, legyen az jó vagy rossz. Aki a gyakorin picsog, az nem vonzó."


Legyen az jó vagy rossz. Tehát rossz is lehet. Lehet egy erkölcstelen bunkó paraszt, ha magabiztos, akkor szeretik. Nos, ez baj. Persze az is baj, hogy vannak ilyen férfiak.

2015. márc. 5. 17:48
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
A rosszifú alatt még mindig nem azt értik a nők, hogy lehugyozza az arcukat, leköpi őket és még fel is pofozza, meg csúnyán beszél vele. Szerintem sokkal inkább a kisugárzásra értik. De lehet én tévedek, mindenesetre nekem mindig mondják, hogy rosszfiús a kisugárzásom, de nem sosem bántottam egy nőt sem és nem is fogok, úgy hiszem. :D
2015. márc. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
Én azt bírom, hogy vannak olyan nők, akik a bunkókra buknak, aztán a normálisabbjának a vállán sírnak, hogy mekkora állat volt, stb. stb. De dugás az nem lesz.
2015. márc. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
16%
Nők gondolataiba sose keress logikát, mert szinte mindig érzelmi alapon döntenek.
2015. márc. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
31%

Általában aki jófiúnak nevezi magát, az egyszerűen csak szerencsétlen. Van olyan ismerősöm, aki pont ezen sír állandóan. Gyártja az elméleteket, hogy vele azért nem kezdenek a nők, mert ő túl kedves. Ehhez képest amikor nem voltam hajlandó lefeküdni vele, egyik pillanatról a másikra lett olyan bunkó, hogy meg se tudtam szólalni a döbbenettől. De azért ő a jófiú.

A párom abszolút rosszfiúnak tartja mindenki, és tény hogy végigment a fél városon. De soha olyan megalázóan nem beszélt velem, mint a "jófiú" ismerősöm.

2015. márc. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%

Nem. Mint már írták, a nők a magabiztos, talpraesett, életrevaló, önálló férfiakhoz vonzódnak leginkább.

Pl. egy nyavalygó, életképtelen férfi a legtöbb esetben nem vonzó, akármilyen rossz, gonosz is amúgy.


A szomszédunk igazi bűnöző alkat, iszik, mindig bajba keveredik, de amúgy egy élhetetlen, szutyok alak, sokszor az utcán hányja össze magát, soha egy szalmaszálat nem tesz keresztbe, nem tud mit kezdeni magával, de nem is kell a kutyának sem, messzire kerülik a nők.

Pedig rá igazán lehet mondani, hogy "rosszfiú".

2015. márc. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%

"A párom abszolút rosszfiúnak tartja mindenki, és tény hogy végigment a fél városon."


Sok boldogságot hozzá. Veled biztos más lesz, és nem hagy ott 1 hónap után...:))

2015. márc. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
R*bancok nem jók, kifejezetten rühellem, amikor egy ilyen r*banc csámcsogja a rágóját mellettem, r*biként viselkedik, ezek az emberek nem érnek semmit, eldobhatóak (lehet, hogy túl erős szó, valami enyhébbet akartam, de nem jutott eszembe), MAXIMUM egyéjszakás. A normális nők keltik fel az érdeklődésemet, mert velük lehet rendesen beszélgetni, egy rendes kapcsolatot létrehozni, meg az általában egy jó kis kihívás :) (persze nem ez a fő ok), ja és még nem is ostobák.
2015. márc. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
65%

Nekem van egy elméletem, hogy miért vonzódnak az ilyen 18-22 éves nők a rosszfiúkhoz.

Mert ők még hisznek a szerelem varázslatos, mesébe illő erejében, hogy meg tudják változtatni a rosszfiúkat. Persze a rosszfiúk érzéketlen taplók, hiszen ezért rosszfiúk. Így ők nem tudnak semmit tenni a nő szándéka érdekében.

2015. márc. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!