Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LÁNYOK/NŐK! Miért vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK/NŐK! Miért vagytok ennyire butuskák, és ilyen kételkedő lények?

Figyelt kérdés

Azért a kérdés cím, hogy sokan olvassák el... :)


Akkor mondom:

-A legtöbb férfi egy aranyos, kedves szerény lányra vágyik aki jószívű, mosolygós, és intelligens. koránt sem a plazacicákra bukunk, mint ahogy sok lány hiszi. Nekem speciel egy átlagos lány fekete/barna/vörös/szőke hogy legyen mindenféle hajszín ami van, bár van ettől sokkal többféle is szóval mindegy, szóval egy ilyen lány aki értékes belsőt takar, lehet szeretni lehet vele játszadozni, viccelni, mosolyogni, szórakozni, élni, mindent amit szeretnénk csinálni, egyszerűen főnyeremény. :)


-a Legtöbb srác pusztán egy kis odafigyelésre vágyik, egy kis szeretetre, nem sokra, csak egy kevésre, hogy embernek érezzük magunkat.. Nekünk is jól tud esni egy kézfogás, egy mély érzelmes ölelés egy szeretlek szó, egy puszi, akár egy érintés, érdeklődés felénk, bármi, egy kis dicséren minden, és ezek nagyon nagyon apró cseprő dolgok, amik szinte jobbá teszik a mindennapi életet..


Szóval lányok gondolkozzatok el ezen, és viszonyuljatok máshogy a férfiakhoz, és ne tituláljátok mindent szemét bunkó érzéketlen, csak a szexre megy tuskónak.


Remélem változik kicsit a véleményetek, vagy ez nagyon nem hihető nektek lányok ?


Csak azt kéne megértenetek a férfiak is ugyanolyan emberi lények, érző szívvel, önbecsülettel, szeretettel, érzésekkel, vágyakkal,gondolatokkal mint ti.


Mi is ugyanúgy agyalunk napokat dolgokon, hogy mi legyen ahogy ti.. na ennyi mára bezárt a móka.



#hógolyó #szafaládé #gurke #vadpaprikás #szerelmespogácsa
2015. márc. 5. 22:56
1 2
 1/16 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
77%
Amit a masodik hasabban leirtal,azt a lanyok is elvarjak,csak nem kapjak meg.
2015. márc. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Tetszenek a kulcsszavak :'D

Amúgy ezen tényleg nem árt NÉHÁNY lánynak elgondolkoznia.

2015. márc. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Oké, hogy elvárják de ha megadják ők is, akkor szerintem gond nélkül meg is kapják, sőt akkor is megkapják ha nem adnak cserébe egy csepp érzést sem.
2015. márc. 5. 23:03
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ekkora sztereotípia halmazt is régen láttam már, de azért megnyugodtam, hogy csalódni is csak férfiak szoktak. Huhh.
2015. márc. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de nem fogod megváltani a világot. Akik érzéketlenek, bunkók és önzőek, azok is fognak maradni. Nemtől függetlenül. :(
2015. márc. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
kár :=(
2015. márc. 5. 23:32
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nevetséges vagy, hogy ilyen közhelyekre pazarlod az idődet...

És akkor hol maradnak azok, akiket vernek a párkapcsolatukban vagy házasságukban? Mintha csak a lányok lennének a hibásak... Vajon miért van az, hogy itt csak a pasik panaszkodnak a lányokra, amikor nyilván fordítva is vannak panaszok?

2015. márc. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Látom éhes voltál, amikor ezt a kérdést kiírtad. (lásd.: kulcsszavak)
2015. márc. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok éhes, csak sok ilyen kérdést láttam hogy a féfiak így úgy amúgy.
2015. márc. 5. 23:42
 10/16 anonim ***** válasza:
Rám tökéletesen illik a leírásod, környezetem szerint aranyos, kedves, mosolygós lány vagyok, talán intelligens is, lévén, hogy nemsokára egy diplomám is lesz, mégsem kellek senkinek. Akkor mégis hol hibázik a dolog?! Jah, hogy nem felelek meg a mai szépségideálnak. Szóval de, plázacicákra vágytok, én vagyok rá az élő példa...
2015. márc. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!