Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen kifejezés az a szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kifejezés az a szerelemre, hogy "járás"?

Figyelt kérdés
Járni két lábbal kell. Miért nem lehet azt mondani, hogy szeretjük egymást, vagy szerelmesek vagyunk egymásba?
2010. febr. 14. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Húú, nem is tudom mikor találkoztam előszőr ezzel a kifejezéssel. Emlékszem, hogy nekem is fura volt az elején és még gondoltam is, hogy " milyen hülyén hangzik ", de aztán megszoktam. Sztem nem olyan rossz szó, végülis a szerelmesek szoktak járni is 1mással, lglbbis az lenne a normális


Ne aggódj, ez legyen a legkevesebb bajod :-) Nem az számit, ahogy mondod, hanem ami mögötte van

2010. febr. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kedves első Válaszoló! Nem baj ez, csak furcsa. Lehetne nyíltan is beszélni! Azért köszönöm a választ!
2010. febr. 14. 17:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól, hogy járnak, még egyáltalán nem biztos, hogy szerelmesek is.
2010. febr. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igen, tényleg elég bizarr egy kifejezés. Inkább arra utal, hogy ez a szerelemnek az a foka, ami túllép a plátóin, a szemezésen és a szimpla beszélgetésen, hanem van egyfajta elkötelezettség, hogy egymásra időt szántok, foglalkoztok egymással, együtt jártok el szórakozni, vásárolni, kikapcsolódni, vagy hogy elkíséritek egymást suliba, munkába, és ezt már tudatosan teszitek (vö. "akkor hatkor találkozunk a szokott helyen"), tehát ezek már nem ad hoc csattanások valahol, vagy nem az a fajta románc, hogy meglátod valahol, hogy "jaj, ott van, és engem néz". A járás végül is egy közös időtöltés és egymás életében való aktív részvétel. Általában publikus is, mások előtt is egyfajta "bizonyság".
2010. febr. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!