Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a pasi jon le hozzam akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasi jon le hozzam akkor nekem illik fizetni?

Figyelt kérdés

Facebookon ismerkedtunk meg es most talalkozunk masodszor.

Most o jon le hozzam..

Messze lakik kb 120km

Nekem illik ilyenkor mindent fizetni?

Ha beulunk valahova enni, vagy pl egy mozit stb..?

19/L


2015. márc. 6. 13:47
 1/6 A kérdező kommentje:

Igazabol az hogy leutazik is penz....

Es ezert erzem szarul magam

2015. márc. 6. 13:54
 2/6 anonim ***** válasza:
A saját fogyasztásodat igen.
2015. márc. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha Te kezdeményezed, akkor igen!!! Egy mozijegyet, egy vacsorameghívást is úgy kell kezelni mint egy ajándékot, csak ezt nem az ujjadra húzod fel. Önként adod, és nem az árát nézed.

Ha a pasi ragaszkodik hozzá, hogy Ő fizessen, akkor viszont ne sértsd meg....ebből is látni fogod milyen fából faragták. Viszont ha ragaszkodik hozzá, hogy fizessen akkor viszont az egész számlát.

37F

2015. márc. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az utazás az egy dolog. Meghívtad? OK Nem kötelező mennie. Ha menni szeretne, akkor az utazás az az ő felelőssége. Onnantól meg minden olyan, mint egy normál randin. Ha fizetni akar fizet, ha mindenki a magáét, akkor azt. Ha te az utazási költségei miatt úgy érzed, tartozol neki annyival, hogy a saját részedet magad állod, akkor ezt kínáld fel neki. Ha elfogadja, akkor elfogadja, ha nem akkor meg ő fizet. Ennyire egyszerű.
2015. márc. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyenkor neked illik fizetni a kaját amit nálad eszik és még meghívni valahova, főleg ha Te hívtad meg. A többi meg fele-fele alapon vagy egyszer ő egyszer te fizetéssel is mehet. Az azért nem várható el, hogy ha pl. 3 napra jön akkor végig etesd-itasd étterembe és még moziba-múzeumba-discoba is elvidd.

Le lehet előre is tisztázni, mint ott feszengeni.. legalábbis szerintem egyszerűbb.

Jó randizást :)

2015. márc. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nehogy mindent te fizess. Legfeljebb a saját fogyasztást. Én elkövettem azt a hibát, hogy ragaszkodtam hozzá hogy mindent én fizessek. És egy idő után már természetesnek vette.
2015. márc. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!