Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kb. hány like-tól kezdve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb. hány like-tól kezdve számít az ember "nyominak", átlagosnak és népszerűnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudom, baromi felszínes kérdés, és nem is azért tettem fel, hogy ez alapján "osztályozzam" magamat, vagy másokat, csupán érdekel, hogy kinek mi erről a véleménye... :)

2015. márc. 6. 14:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Akiket ez érdekel, az nyomi!
2015. márc. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
1. ment a lájk.
2015. márc. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Engem abszolút nem érdekel, hogy kinek hány darab lájkja van. Szóval engem ez a téma nem igazán foglalkoztat. :D
2015. márc. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek...
2015. márc. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Minél több van, annál felszínesebb az ember lelke. Már csak abból kifolyólag is, hogy -gondolom nem celeb- számtalan ismerőse van. Márpedig egy ember nem ismerhet olyan túl sok embert közelről, és még annyit sem kifejezetten jól. Tehát minél több van annál felszínesebbek a kapcsolatai és örül ha egyáltalán egy kezével meg tudja számolni hány valamire való van. És persze mondhatja, illetve érezheti, hogy az ő posztját, képét 100-an kedvelik, a lelke mélyén ott fog tátongani az űr, amint egy szolidabb szellő meglibbenti az orcácskáját.

De ha nagyon belegondolok, szerintem az átlag ilyen 40-50, a sok 90+. A nyomiba nem tudok elmélyülni, mivel számtalan oka lehet annak, ha valakit csak kevesen "like"-olnak.

2015. márc. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
71%

nézz tükörbe és megtudod,ez a like dolog olyan hogy sok ismerősöd van,és népszerű vagy,akkor jön a mocskos pofára is.De ha antiszoc vagy,akkor hiába nézel ki jól.


a válasz a népszerűség.HA akarom sok van,ha akarom kevés.

2015. márc. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
62%
nem is tudom, de szerintem valahogy úgy lehet, hogy: a kapott lájkokból ki kell vonni azokat akiket csak úgy ismeretlenül bejelöltél/visszaigazoltál, a megmaradt valódi ismerőseid 2 csoportra kell bontani: fiúk és lányok, a lányok akiknek van minimum 10-ezer követőjük azoknak a lájkja 3-at ér, a "szimpla" lányoké 2-őt, a fiúké felet. Ezt ki kell számolni és összeadni. Az így kapott számot el kell osztani a postolási idő dátuma óta eltelt idővel. Valami ilyesmi lehet, egyébként meg az 1-esnek van igaza, aki ezt nézi nyomi és vastaps neki, hogy az életét a fészbúkon éli
2015. márc. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%
Én úgy látom, hogy úgy 20-30-tól lefelé "nyomi" az ember, az a kevés is a közeli barátok/rokonok lájkjaiból jön össze. 30-tól úgy 50-60-ig a teljesen átlag kategória, akinek a rokonok/közeli barátok és az a réteg is nyom egy párat, akinek tetszik, ettől felfelé úgy 100-ig már egészen népszerű az ember, 100 felett pedig már nincs határ, az az igazi izom nélkül feszítő, Monster sapis, ecset fejű alfahímeknek/tükörbe csücsörítős, csecset kirakós plázapicshák birodalma. Remélem segítettem, nem kérek lepontozást, ha magadra ismertél valamelyik kategóriában, én csak a kérdésre válaszoltam. :D
2015. márc. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%
Tudod, majd ha egy fejvadász, vagy a leendő munkaadód kedveli a posztodat, akkor gondolkodhatsz ilyeneken.
2015. márc. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként, ha valaki is számolgatni akarja, akkor inkább százalékot nézzen. Már ha ki tudja számolni az illeto, akinek ez fontos...
2015. márc. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!