Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha egy 23 éves srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha egy 23 éves srác két hét együtt járás után olyan témákat hoz fel beszélgetésre, mint a házasság és a gyerekvállalás?

Figyelt kérdés
2015. márc. 6. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Semmiképpen sem. Tipikus pióca.
2015. márc. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A beszélgetés róla miért ne lehetne normális.

2 hét után, ha úgy beszél róla, hogy majd veled össze akar házasod x idő után, meg gyereket akar tőled ekkor, akkor furcsállnám csak, de amúgy témának általánosságban szerintem mindenki beszél róla néha-néha.

2015. márc. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, lehet szeretné tudni az álláspontodat.

Lehet volt rossz tapasztalata ezzel kapcsolatban.

Vagy lehet csak imponálni szeretett volna.

Nem kell egyből piócáskodásra gondolni. Főleg fiú esetében nem.

2015. márc. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is lehet a témáról beszélgetni, mert hát gondolom nem árt, ha komoly kapcsolatot akar az ember a másikkal akkor nagyjából egyeznek az elképzeléseik a jövőről.
2015. márc. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha zavar, akkor meséld el neki, hogy neked ez még egy kicsit korai. Amúgy meg nem gáz, de én pl nem örülnék neki, ha egy lány kezdené el ezt pedzegetni 2 hét után. :D
2015. márc. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz. Attól, hogy felhozta, nem azt jelenti, hogy veled akar most rogton gyereket. :)


Én az ilyen normális és komoly kérdéseknek még jobban is örülök, szeretem, akivel lehet komolyabb témákról is beszélgetni.

2015. márc. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg ezek tök jó témák.ez meg azért még nem azt jelenti,hogy holnap megkéri a kezed.:D
2015. márc. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!