Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők, milyen leánykérést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, milyen leánykérést tartanátok romantikusnak?

Figyelt kérdés
Vagy Ti milyen leánykérésről álmodoztok? Ami romantikus, emlékezetes, akár mesébe illő és ilyet szeretnétek.

2015. márc. 6. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Annyira mindegy. Amint előkerül a gyűrű és elhangzik a kérdés, elkezd bőgni mind. :)

A sokktól meg az örömkönnyektől meg azt se fogja tudni/látni, hogy hol van éppen. És pont nem is fogja érdekelni. :)

A gyűrű legyen szép, ami a stílusa. Ez számít talán, meg ne rohand le a kérdéssel, hogy "kőkóla? hozzámjössz?", hanem vezesd kicsit fel a dolgot, és akkor tényleg mindegy, hol vagytok és mik a körülmények, mert csak a kérdés fog számítani. Sok sikert!

2015. márc. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen ez így aranyos :) :D
2015. márc. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha tervben van a házasság én olyanra, hogy ne számítsak rá. Pl. egy olyan helyen, ahová közös emlékek fűznek, egyszer csak előkapja a gyűrűt.

Megtervezett romantikus, vacsorás, csorgós leánykérést én igazából nem szeretnék, mert lehet feltűnő lenne és számítani fogok rá, de ha mégsem kéri meg a kezem, mert csak egy estét akart kiruccanni, akkor az rosszul esne le, ha pedig megkéri a kezem nem fogok meglepődni annyira, mint amennyire lehetne, akkor pedig a férfi tag fogja furán éreznie magát.

Ez csak az én véleményem, és azért van ez így, mert ismerem magam, hogy meglepetést nekem nagyon nehéz szerezni. Születésnapomon apáméknál (nem velünk lakik) benyitottam az ajtón, ami általában nyitva szokott lenni, de akkor zárva volt, benyitottam és 8-10 ember várt engem meglepiből, 4 helyett. És nem lepődtem meg a zárt ajtó miatt.

Egy leánykérés persze más, de én ilyen típusú ember vagyok. Ha hirtelen egy jó helyen elém áll vele, nekem az lenne az igazi. :)

De pl. egy közös kirándulás/nyaralás alkalmával is jó ötlet, mert különleges is és meglepetés is lehet.

Úgyhogy, szerintem függ attól, hogy a barátnőd milyen típus. Sok sikert!

2015. márc. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Nekem Horvátországban volt az eljegyzésem egy vízesésnél :)

Azt ha kivitelezhető, szerintem az eléggé maradandó :)

2015. márc. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én szívesen válaszolok erre a kérdésre! :)


A mostani páromnál érzem,hogy Ő az! Szóval tiszta szívből remélem, hogy egyszer majd megkéri a kezemet (igaz még nem vagyunk együtt régóta), tutira érzem hogy Ő az igazi!



Nos 2féleképpen tudom elképzelni a dolgot:


1) Imád motorozni, így az egyik alternatívát úgy képzelem el hogy neki is JÓ legyen és összekapcsolódjon a hobbijával :)

Nyáron akarunk menni több napos külföldi-tengerpartos motoros nyaralásra egy kb, 30fős motoros társasággal.

Tehát ezt az opciót úgy képzelném, hogy pl. ott kérne meg,a tengerparton este séta közben... megfogja a kezemet, a szemembe néz, elmondja hogy mennyire szeret, és hogy úgy érzi ideje,hogy a kapcsolatunk egy komolyabb szintre lépjen...letérdelne elém, és megkérdezné hogy "Szerelmem számomra Te vagy az igazi. Leszel a feleségem?"-majd SÍROK :D és felhúzza a gyűrűt. :)

Ezután bevonulnánk a haverjai közé a tömegbe és hangosan mondaná hogy "Igent mondott!"-erre taps és gratulációk sokasága :)



A másik elképzelés nekem kedvezne :)


Van egy bizony autómárka amiért rajongok. Ezt Ő is tudja.

Pl. elvinne titokban a születésnapomon egy tesztvezetésre, és amikor meglátnám a kocsit alapból elájulnék örömömben, amikor pedig kinyitnám az ajtót az ülésen várna egy gyűrű.

Rám nézne és akkor tenné fel a kérdést letérdelve, a pálya közepén :)



Ez a 2 az álom lánykérés számomra :)


De eltudnám képzelni évfordulón,szülinapomon,karácsonykor...nyaraláson,kettesben,családi körben (hogy mindenki tud róla csak én nem) stb


Mindegy, csak legyen meglepetés és legyen kreatív :)



Nagyon vágyom rá...remélem így-vagy úgy...de egyszer teljesül Vele :)


22L :)

2015. márc. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Spontán legyen, váratlanul érjen, mert ellenkező esetben nem tudnék őszintén örülni, hiába szeretem az illetőt. :)
2015. márc. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Ilyesmire már nincs igényük, csak kell nekik egy gazdag, kigyúrt, bunkó, aki megkeféli őket. a romantikára már nincs igényük. Többségük olyan alacsony lelki és szellemi színvonalon van, hogy nem is tudja értékelni.
2015. márc. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6%

Ne haragudj, de én erre nem tudok válaszolni, mert már eleve lány vagyok és nem fiú és nem én fogom megkérni egy lány kezét, hisz ugyebár azt a fiúk szokták.

Így ezért talán nem is gondolkodom rajta. :D

2015. márc. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!