Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire csúnya?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire csúnya?

Figyelt kérdés
Kit okoljak miatta?

2015. márc. 6. 16:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
apa, anya
2015. márc. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem a Fidesz az oka!
2015. márc. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg faterodnak, hogy igazán lökhetett volna még rajtad kettőt amikor megfogantál!
2015. márc. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Mennyire az az annyira? Enis annak tartom magam de nekem ez mar berogzult mert ovodaban meg meg mikor suliztam elso par osztalyban voltak olyan gyerekek akik mondtak hogy csunya vagyok:/ Emiatt most meg onbizalomhianyos es nem merek kozeledni lanyokhoz.
2015. márc. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A szüleim hibája.
2015. márc. 6. 16:06
 6/13 anonim válasza:
Fiú vagy,vagy lány?
2015. márc. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

a "rossz" genetikán azért lehet segiteni...f#s.za stiluss ruhákkal, testedzéssel, és azzal hogy törődsz magaddal... pl frizura

egy nem túl szép ember is lehet vonzó ha ad magára...és nem kell milliomosnak lenni hozzá egyékbént

2015. márc. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

engem észre se vettek a lányok addig amig nem váltottam frizurát, kezdtem el hordani elegáns ruhát( nem félmilliós zakókra kell gondolni hanem egy 2500ft-os ingre...) elkezdtem edzeni és nem a gép előtt rohadtam és nasiztam... és a lényeg hogy érzik/látszik egy emberen hogy boldog,sikeres,elégedett-e...a sikeres nem is annyira fontos ezek közül csak egy bizonyos rétegnek... tehát rajtad múlik, felesleges azon rágódni hogy milyennek születtél, amióta foglalkozok magammal azóta nekem is volt dolgom pár lánnyal, pedig 167centi vagyok és nem a leghelyesebb, csak rajtad áll

8-as voltam(és nem számit hogy fiú vagy-e vagy lány..rajtad áll)

2015. márc. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azelmultnyolcévet!
2015. márc. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mert azzal előrébb vagy, hogy keresed kit hibáztass...


Miért nem nézel előre és teszel valamit magadért? Mert nehéz?

Akkor viszont maradsz ott, ahol most vagy.

2015. márc. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!