Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most akkor mi? :S

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy ha nem merev állapotban van a hímvesszőm, rendesen vissza tudom húzni rajta a bőrt, ha viszont megkeményedik, nem, vagy csak nagyon fájdalmasan. Mit tegyek? Lehet ezt otthoni kezelés útján gyógyítani?


17/F


2010. febr. 14. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fitymaszűkület.Irány egy doki.
2010. febr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Mielőtt feláll a farkad, húzd hátra a bőrt!!!

Szex közben kellemesebb, ha csak a makkot éri inger és nem fedi be a bőr...Szopásnál is jobb, csak a hülye p*csák folyton rángatják fel-le a bőrt feleslegesen...

2010. febr. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben,köszi. Akkor urológus..ettől féltem. Ugye, nem kell műtétre mennem?
2010. febr. 14. 18:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha valóban fitymaszükület, akkor sajnos igen:-S Én is hasonló képpen voltam, de 1x mikor nagyon felizgatott a barátnöm.. már majdnem köpött.. tehát az előváladék elfolyt, kimentem a wc-re és simán lecsúszott... nekem azóta így van.. azóta sokszor szeretkeztünk. Próbáld ki te is... hátha mégsem kell menni
2010. febr. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
65%

na hi,

irok, hogy össze ne szard magad.

nekemis volt ilyen, meg is mutottek, ugy kepzeld el, h fognak 1 penged, elvagjak a féked, aztan 3 oltessel összevarjak namármost hogy megis beszarj 1 kicsit:

engem altattak, mert alapvetoen mas miatt mutottek, de ha mar ugyis alszok megcsinaljak volt, igy kb 2 het mulva dugásképes voltam, nem éreztem semmi fájdalmat

akiknek viszont csak ezt csinaljak, azok csak helyi erzestelenitest kapnak, ami abbol all h kapod az injekciok a farkadba, ami majdnem hogy kellemetlen erzes

PLUSSZ: amikor az orvos azt mondja hogy: novér cérnát, akkor azert nezd meg h nem-e véletlen levagta a farkad, és azt varjak vissza, mert utolag nem fogadnak el reklamációt

remelem segitettem

2010. febr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!