Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden lány/nő vonzódik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lány/nő vonzódik a rosszfiúkhoz vagy vannak kivételek?

Figyelt kérdés
Most nem a határozott férfiakra gondolok, hanem a tipikus erkölcstelen, bunkó, "ki, ha nem én" típusúakra, akik szívatják a gyengébbeket, szeretnek verekedni, parancsolgatni stb. Értitek, kikre gondolok, nem?

2015. márc. 7. 16:23
1 2
 1/11 just a random loser ***** válasza:
93%
A nők a jóképű férfiakhoz vonzódnak, end of story. Aki meg jól néz ki, az jó eséllyel lazábban is veszi a dolgokat az önbizalma miatt.
2015. márc. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 kendrazoltan ***** válasza:
63%
Ez sok lánynak / nőnek vonzó, akik közül sok feleszmél idővel, a maradék pedig szenved...
2015. márc. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

"A nők a jóképű férfiakhoz vonzódnak"


Ismerek én olyat, aki arcra nagyon ronda, de tipikus rosszfiú, és vonzódnak hozzá a nők.

2015. márc. 7. 16:26
 4/11 anonim ***** válasza:
igen, ők a leszbikusok.
2015. márc. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

én is sokat gondolkoztam már ezen.

de neked milyen csajok jönnek be? csak mert én azt vettem észre, hogy pasik között is azok a nők/lányok a bejövősek akik kicsit nagyképűbbek, extrovertáltak és nem azokra a csajokra buknak a pasik akik a sarokban kuporognak.


Szerintem ez mindkét nemnél áll, hogy inkább azokon akad meg a szemünk akik előtérbe helyezik magukat és amíg tart a szerelem addig nem látjuk, hogy mennyire sekélyesek is bizonyos szempontból.

2015. márc. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

"de neked milyen csajok jönnek be? csak mert én azt vettem észre, hogy pasik között is azok a nők/lányok a bejövősek akik kicsit nagyképűbbek, extrovertáltak és nem azokra a csajokra buknak a pasik akik a sarokban kuporognak. "


Érdekes, nekem az introvertáltabb, kissé talán zárkózottabb, kedves lányok jönnek be. Az tud idegesíteni, mikor találok egy ilyen lányt, aztán kiderül, hogy belül "olyan mint a többi".

2015. márc. 7. 16:29
 7/11 kendrazoltan ***** válasza:
Van elég nagy különbség a "rosszfiúk" és a bukók között...az elsőben megvannak az alapvető és fontos emberi értékek, pusztán laza a tálalás, a másodikban nincs semmi, csak negatív tulajdonság. Az első ezáltal vonzó és az is marad, a második elsőre vonzó lehet, de idővel a felismerés eloszlatja a vonzalmat (jó esetben)...
2015. márc. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

"Van elég nagy különbség a "rosszfiúk" és a bukók között...az elsőben megvannak az alapvető és fontos emberi értékek"


Akiben megvannak az alapvető és fontos emberi értékek, azt nem nevezném rosszfiúnak. Inkább azt mondanám, hogy "laza fiú/férfi".

Rosszfiú szerintem mondjuk az, aki a Felhők fölött 3 méterrel c. (szerintem nagyon rossz) filmben szerepel.

2015. márc. 7. 16:35
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sokan vonzódnak azokhoz a fajta fiúkhoz akiket leírtál.
2015. márc. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

"Szerintem nem sokan vonzódnak azokhoz a fajta fiúkhoz akiket leírtál."


Pedig a fiatalok körében nagyon sokan. (Legalábbis az ismerőseim közül.)

2015. márc. 7. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!