Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van megbélyegezve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van megbélyegezve minden (real) rapszerető fiú?

Figyelt kérdés

Nagyon csendes és visszahúzódó fiú vagyok, de 13 éves korom óta hallgatok igazi (tehát nem a mai divat: essem, mr busta, ak26, jb) rappet, és ha valakivel ismerkedéskor beszélgetek a zenéről, akkor elsőre általában kinevetnek/megmosolyognak, hogy ilyen kis nyomi fiú vagyok és rappet hallgatok.


Ez miért olyan vicces/Mi ezzel a baj?



2015. márc. 7. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Mert csendes és visszahúzódó vagy, és így próbálod levezetni a rejtett agressziódat, és ez vicces egyeseknek.
2015. márc. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Sztereotípia: szar zenét hallgatsz, szar ember vagy. Legalábbis az ízlésed az. Ennyi, ilyen az ember.
2015. márc. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert a rap unintelligens embereknek való és általában azok is hallgatják. De van egy csomó olyan csaj is akinek pont a rapper srácok jönnek be szóval nincs para.
2015. márc. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Remélem a régebbi számaikat hallgatod! (azok még jók voltak)

Emiatt nem vagy megbél yegezve, marhaság.

Azért mert csendes és visszahúzódó vagy.

Ja és a csajok álltalában Mr. Mish, Horvát Tamás + a többi habi szerelmes rapperre cuppan...

ja és ne hangoztasd nagyon, hogy Awfult hallgatsz :DD (persze csak ha hallgatod ;))

na písz

2015. márc. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

"unintelligens embereknek való és általában azok is hallgatják"


Kifejtenéd, hogy szerinted miért az "unintelligens" embereknek való?

2015. márc. 7. 17:54
 6/11 A kérdező kommentje:

#4

kihangsúlyoztam, hogy "tehát nem a mai divat" TEHÁT NEM ezeket a szutykokat.


Mostanában Eminem, D12, DMX, Nate Dogg..stb. albumokra vagyok ráfüggve.


Korábban magyart toltam orrba-szájba (Siska Finuccsi, Barbárfivérek, Káva, Anonim MC, FankaDeli, Funktasztikus..stb.)

2015. márc. 7. 17:56
 7/11 anonim ***** válasza:

"Kifejtenéd, hogy szerinted miért az "unintelligens" embereknek való?"


Mert kő egyszerű, primitív zenére tolnak általában semmi mélyebb értelemmel, vagy stilisztikai szépséggel nem bíró szövegeket. Annyit azért megengedek, hogy némelyiknek tényleg van tehetsége a szövegíráshoz, még ha nekem nem is jön be, de az az 1%.

2015. márc. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is ezeket hallgatom (RTM,GARAGE)

Engem nem bélyegeznek meg. Vannak haverjaim között is sokan fanok, meg van akiket nem érdekel.

Szerintem sokan nem is hallgatják meg és úgy ócsárolják.

Ezt kell elfogadniuk ,ha tetszik ha nem

17F

2015. márc. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8

Fú, b###meg.

Hogy mondjam el, hogy én nem hallgatom retkes errtéemmet meg garázst?!


Harmadjára írom, remélem így már elolvassa valaki.

2015. márc. 7. 18:02
 10/11 anonim ***** válasza:
Olyan aranyosnak tűnsz :D Én ismerkedésnél picit észben tartom, hogy az illető milyen zenét szeret, mert mégis csak van valami alapja. Sajnos sok az olyan srác, aki rapzenét hallgat (persze általában divat rappet), és ezzel egyetemben olyan egyszerű mint a kő. Sajnos a sok negatív tapasztalat pedig negatív berögződéseket szül. Így, ha valakinek azt mondod, hogy rappet hallgatsz, és az illető nem jártas benne, akkor valószínűleg érvényesülnek a sztereotípiák. :/
2015. márc. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!