Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk szerintetek lúzer vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk szerintetek lúzer vagyok?

Figyelt kérdés

Még nem voltam fiúval. Talán ez nem is akkora baj, de soha nem voltam még bulizni vagy barátokkal valahol este, de még nappal se igazán, mert senkim nincs. Szombat estéim nem állnak másból, mint nézni amint más jól érzi magát. Tartok a szextől, volt aki össze akart velem jönni de elhárítottam mert félek egy kapcsolattól. Alig voltam életemben társaságban, nem tudom hogy kell lenyűgözni egy fiút. Soha nem is beszéltem egy sráccal hosszasan élőben. Sz.ar képek készülnek rólam. Nem is vagyok embernek való...

16/l



2015. márc. 7. 21:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
30%
Hogy lehetsz ilyen? fogadni merek,hogy facebookod sincs :O Azonnal akaszd fel magad!
2015. márc. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
az! vagy ! de tenni is kéne érte hogy ne legyél az!
2015. márc. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Írj! Ha kicsit beszélgetünk, úgy jobban meg lehet ítélni
2015. márc. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ismerkedjel masokkal:)
2015. márc. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

tenni? hogyan?

lol van facebookom.

2015. márc. 7. 21:26
 6/21 anonim ***** válasza:

Pedig fogadni mernék, hogy amúgy semmi gond nincs veled, hogy pontosan ugyan olyan értékes vagy, mint bárki más. Csak egy kicsit pozitívabban kellene az életed élned, olyan fiatal vagy még...


23/F

2015. márc. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
jah hogy tenni érte luxus?! az más :D
2015. márc. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
51%
Emberek megnyugodhatunk!!! Legalabb facebook-ja van!
2015. márc. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
nem vagy az, max később érő típus ilyen téren, ne görcsölj ezen aztán majd megoldódik:o
2015. márc. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

a társadalom rákja, aki elkezd itt a facebook nélküli antiszocokkal jönni.

hogy tegyek amúgy ellene? vegyek fel kivágott felsőket a citrom melleimre és billegjek az utcán, vagy csücsörítsek napbarnítóval a pofámon? mert ma már nagyjából csak így lehet érvényesülni.

2015. márc. 7. 21:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!