Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik sajnáltatják magukat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik sajnáltatják magukat, hogy ilyen meg olyan genetikával születtek, azok miért nem csinálnak magukkal valamit, miért nem próbálják kihozni magukból maximumot?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre eléggé eltérőek az ízlések és nem mindenkinek tetszik ugyanaz az, ezért nem értem miért hasonlítják másokhoz magukat és inkább önmagukat fejlesztenék, nem irigykedve nézni a címlapokon levő férfiakat/nőket.
2015. márc. 9. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tehetnének is érte, de azért valamilyen szinten igazuk van, mert tény, hogy hátrányból indulnak.


Velem viszont az a helyzet, hogy nem fogok gyúrni csak azért, hogy tetsszek a nőknek. Aki szeret, az szeressen úgy is, hogy nem vagyok izmos. Aki csak izmosan szeretne, így pedig nem, az úgyis egy r*banc.

Ha teszek azért, hogy jobb legyen a testem, azt csakis magamért teszem.

2015. márc. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze, hülyeség másoknak edzeni, ha valaki nem szereti nem kell csinálnia. Lehet stílus váltással, pozitívabb kisugárzással is feldobni a külsőt.
2015. márc. 9. 15:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Én edzenék még azért is, hogy mások szemében jól nézzek ki, de csukló sérülés miatt kb lehetetlen
2015. márc. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert könnyebb sajnáltatni magukat és várni a sült galambot.

Ja, de a lány azért legyen szép, ugye.


Nehéz lehet az alacsony önbecsülést feltornázni.

2015. márc. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

1-2


:D

2015. márc. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!