Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Egy férfi mellkasa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy férfi mellkasa legyen szőrös vagy ne?

Figyelt kérdés

A hónalj természetesen borotvált.

Kort kérek írjatok



2015. márc. 9. 15:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

nekem alapból nem szőrös

27F

2015. márc. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem mindegy.. De inkább ne legyen :)
2015. márc. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy, de a túl szőrös nem tetszik.
2015. márc. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Mi ez a baromság? Egy férfi legyen szőrös! Vagy járjál csupaszcsigával!
2015. márc. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Amit a természet adott.

De, ha nagyon-nagyon szőrös, akkor igazítson rajta az illető.


26/N

2015. márc. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Fú nekem nagyon szőrös alig bírom leszedni mindig. :DDD Szerintem nem fogom már elegem van belőle, csak a hónaljat. 21/F
2015. márc. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, ha szőrős. Felesleges egy csaj kedvéért szőrteleníteni a mellkast. A hónalj se zavar, ha szőrős. 28/L.
2015. márc. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

szerintem undorító ha egy pasi borotválja a mellkasát...


26F

2015. márc. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A túl szőrös nem tetszik. A kicsit szőröst imádom. Ettől függetlenül éltem már szőrös mackó pasival, mert nem igazán ez a legfontosabb, hanem az ember, aki mögötte van. 36/N
2015. márc. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én a szőröset preferálom. Számomra nincs kiábrándítóbb annál, mint amikor egy férfi teste bármelyik részét borotválja. A hónaljat is jobban szeretem természetes állapotában. Nekem az kicsit túlságosan is nőies hatást kelt.


Szerintem ne a nagy átlaghoz akarj igazodni, hanem a választott hölgyhöz, mert mint láthatod, eléggé megoszlóak a vélemények a kérdésben.


22/l

2015. márc. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!