Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan akadt ki rám a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadt ki rám a barátom teljesen?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban vagyunk, nagyon ritkán tudunk találkozni már a megismerkedéstől kezdve, de neten kb egyfolytában beszélgetünk. (Első találkozáskor összejöttünk)

Két találkozás után egyre jobban elkezdte forszírozni, hogy feküdjünk le. Előtte is sokat beszélgettünk ilyesmiről, de utána már egyre többször mondta.

Nekem ő az első barátom, előtte soha nem szexeltem, nem is csókolóztam senkivel.

Egyszer azt írtam neki, folyton az az érzésem, hogy csak le akar fektetni, utána meg ott fog hagyni, ennyi idő alatt nem tudok még benne bízni. Ekkor 3 hete voltunk együtt, ezalatt kétszer találkoztunk.

Ő teljesen kiakadt rám, hogy mégis hogy mondhatok ilyet, miért nem vagyok képes bízni benne?

Szerintetek melyikünk reakciója volt jogos?

21 évesek vagyunk.


2015. márc. 11. 09:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát, ez olyan fele - fele... előbb utóbb azért fog otthagyni mert nem fekszel le vele
2015. márc. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De könyörgöm, kétszer találkoztunk egy fél napot és három hete ismerjük egymást. Nem évekig váratom
2015. márc. 11. 09:34
 3/13 anonim ***** válasza:
#1es vagyok. Ilyenek a mai gyerekek... nem véletlenül ezt a szót használtam :)
2015. márc. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk gyerekek
2015. márc. 11. 09:39
 5/13 anonim ***** válasza:
Valóban...?
2015. márc. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A Tiéd volt jogos.

Egy távkapcsolat nem működőképes. Sosem tudhatod mi történik akkor mikor épp nem vagy vele. Mit csinál a munkahelyén vagy fősulin vagy koleszban vagy bárhol.....

Ha ennyire szexelni akar akkor valószínűleg ez is az alapvető célja. Szerintem dobd és keress valakit a környékeden, akivel valahogy szorosabb a kapcsolat.

2015. márc. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
39%

Ne haragudj meg kérdező de igen, gyerekek vagytok. Legalábbis fejben.

Ha nem lennétek, akkor nagyon pontosan tudnátok, hogy 1. A távkapcsolat alapból egy sokkal nehezebb pálya, a kapcsolatok medium fokozata, szemben a "naponta látom" easy-vel szemben. (előbújt a gamer énem) 2. A párkapcsolatok szexről is szólnak, ha nem is első randin. 3. Miét ő az első barátod? (és ha beigazoldik amit érzel jól ki is fogtad)


Magaddal is tisztáznod kell egyet s mást, hogy miért ő az első ráadásul ha kiderül, hogy valóban ilyen miért őt fogtad ki. Mi az a tulajdonságod ami miatt "ő jutott" neked? Nagyon rosszul fogalmazok érzem, de talán érted mire gondolok. miért ő az első és miért őt választottad? Ráadásul egyből távkapcsolatban?


Másrészt tudja, hogy szűz vagy? És ugye azt is tudod e, hogy távkapcsolat+forszírozza a szexet te meg nyilván szüz tinilányként elég sokat fogod halasztani a dolgot ő mit fog erre lépni?


Ez egy nagyon olyan helyzet amiben tengernyi a buktató. Legfőképpen az, hogy totál más világ vagytok nem is értitek egymást ebben a kérdésben sem.

Ezt azért gondold át szerintem.


A kérdésedre válaszolva: totálisan mindegy kinek van igaza! Ütközik a kettő és egyik fél sem fog engedni a másik javára, és nem is kell neki, főleg neked nem kell. (kényszerből NEM szexelünk főleg nem először) Nem lepne meg ha belemenne a dologba hogy vár, de közben elintézi máshol, vagy (korrektebben eljárva) szakít veled. Te pedig nézz egy olyan pasas után akivel legalább fizikai közelségben tudsz lenni és nem távkapcsolat.

2015. márc. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha Te úgy érzed, hogy nincs meg benned az a bizalom a partnered felé, hogy lefeküdjél Vele, nem kívánod Őt szexuálisan akkor ne tedd!!!

Ha megjegyzéseket tesz rád és azzal fenyeget hogy véget vet a kapcsolatotoknak akkor majd találsz másikat....ne hagyjad, hogy manipuláljanak.

37F

2015. márc. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Különbözőek vagyunk, ha úgy érzed hogy neked ez túl korai, akkor ne erőltesd. Viszont a másik oldal részéről én is elvárnám, hogy ennyi idő után legyen szex. Ez nem egy ajándék vagy kegy amit a másiknak adsz.. Az a lényeg hogy ne bánd meg utólag. Távkapcsolat nehéz műfaj, csak akkor működik ha mindkét fél tényleg valódi érzéseket táplál a másik iránt, különben csak alkalmi kapcsolat lesz belőle. Ezt nem árt mérlegelni hogy mi éri meg és mi nem, minek van realitása, és ennek fényében dönteni..
2015. márc. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nehéz pálya tényleg, nagyon meg kell bízni a másikban, h jó legyen a dolog. Nincs kedvem most leírni erről sok dolgot, ha gondolod mesélek egy jót erről az egészről, vagy rosszat, ahogy vesszük, a vég mindig rossz érzés, de a folyamat az nekem nagyon jó volt.
2015. márc. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!