Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Követ minden hova. Ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Követ minden hova. Ezért feljelenthetem?

Figyelt kérdés
Szerelmes belem egy fiu.Egy hetet jartunk, de nem ereztem iranta semmit, inkabb nem hulyitettem, megmondtam neki az igazsagot. Nos minden hova kovet.. Ma is hat oraja volt nekem meg het es megvart a sulim elott egy roma baratjaval, meg jo h csapatba mentunk. Ott allt amig mi is a suli elott alltunk aztan pedig elindultunk ok meg a masik iranyba...majd kiertunk a buszmegbe es mit latok 5perc mulva o is jott(pedig masik iranyban lakik) ez volt reggel is megvart a sulim elott majd mikor mar bementem elment.. Ez nagyon zavaro..en nem akarok vele beszelgetni es ezt o is tudja.
2015. márc. 12. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Ezért szerintem nem.
2015. márc. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem.

Persze, azért elmentél vele, nem mondtad volna, hogy kopj le, látni sem akarlak.

Mondjuk az is sokat mond, hogy a hátad közepére sem kívánod, de azért összejössz vele. Mondjuk ha előbb tennéd sebességbe az agyad, mint hogy összejössz valakivel, és mondjuk nem vered át szegényt, akkor most esze ágában sem lenne követni téged.

2015. márc. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy feljeletsd zaklatásért több kell, joga van az utcán nézelődni, várakozni. Ha levelekkel bombáz, telefonon hivogat, fenyeget (és erről van levél, hangfelvétel), csak akkor tud a rendőrség is beavatkozni, vagy ha netán egyszer fizikai sérelmet okozna bosszúból. Amíg csak várakozik és nem szól hozzád, nincs bizonyíték. Joga van köztéren ott tartózkodni ahol Te vagy, hacsak nincs távolságtartási végzés a kezedben, ami persze nincs.
2015. márc. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez még nem minősül zaklatásnak.
2015. márc. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb abbahagyja szerintem. Nem igaz,hogy nem tűnik fel neki, hogy a hátad közepére kívánod. Nézd levegőnek, ne szólj hozzá.
2015. márc. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!