Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy párból egyik sem mondja el a másiknak, hogy szerelmes belé, mert fél, hogy a másik nem így érez?

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyunk együtt a barátommal, én már legalább 2-3 hónapja állandóan el akarom mondani neki, hogy fülig szerelmes vagyok, de ő néha nem úgy viselkedik, mintha különösebben szeretne engem, de legtöbbször meg nagyon is és nem tudok kiigazodni rajta.

Sokszor olyasmire utal, hogy ő sem rajtam, de van ilyen egyébként, hogy az meberek arra várnak, hogy a másik mondja ki és kerülgetik egymást - lehet, hogy a mi esetünk is ilyen vagy csak béna vagyok?


2015. márc. 12. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Basszus de sötétek vagytok, szedd már össze magad, ha a barátod nem képes tökös lenni, akkor te legyél az. Nem viccből van veled, hanem mert szeret...
2015. márc. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

Anyám...

Már 8 hónapja együtt vagytok de nem mondjátok a másiknak, hogy szeretitek? Milyen kapcsolat ez?

Ez már a kapcsolat elején tisztázódni szokott...

2015. márc. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Ez azért fura, mert 8 hónapja vahogy csak összejöttetetk. Az ember normál esetben bókkal, puszival, csókkal indít, megmondja a másiknak, hogy szereti és aztán járnak meg fekszenek össze. Ha volt szex és egyik se mondja ki az csak olyan kapcsolat lehet, hogy épp legyen valakivel, mert nincs jobb. Mert ha mindkét fél szerelmes és egyik sem mondja ki, akkor nem is járnak, olyan eset létezik, hallottam is ilyenről.
2015. márc. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem megy szóban, tedd meg írásban. Nem kell sokat írni, pár szó elég. Ahogy itt is leírtad, hogy "fülig szerelmes vagyok belé" például szerintem nagyon aranyosan hangzik.

Küld el SMS-ben, vagy e-mailban, esetleg írd le egy papirra és add oda neki.

2015. márc. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem egy 3. személyről ír ! mert ilyen nincs h vki vkivel együtt van és nem mondja neki!
2015. márc. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

sajnos nem 3. személyről írok, csak szerettem volna tudni, hogy normális-e ez a helyzet, mert engem már nagyon zavar.

de ezek szerint nem normális:)

mindenkinek ment a zöld, köszi.

2015. márc. 12. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!