Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak mert én nem születtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak mert én nem születtem helyes, jóképű pasinak, már nem is lehet soha olyan barátnőm, akihez vonzódnék?

Figyelt kérdés
2015. márc. 13. 15:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hát ha csak a legjobb csajok tetszenek akkor kicsi rá az esély
2015. márc. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
33%
Ez hülyeség!Még mindig mi vagyunk kevesebben férfiak!És Magyarország a jó nőkről híres,ha van olyan lány a világban,aki nem a külsőt hanem a belsőt értéleli akkor te nem leszel soha magányos.Már pedig ilyen lány ha nem is sok,de van.
2015. márc. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
nem
2015. márc. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

2#

Hülyeséget beszélsz. Az össznépességben vagyunk kevesebben, azért, mert a nőknek magasabb az átlag életkoruk. A fiatalabb korosztályban a férfiak vannak többségben.

2015. márc. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
dehogyisnem, ehhez az kell, hogy lejjebb adj az elvárásaidból.
2015. márc. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ha leadok az elvárásaimból, az azt jelenti, hogy nem teljesül az "akihez vonzódnék" rész. Ugyanis összesen ennyi elvárásom van.
2015. márc. 13. 15:38
 7/15 anonim ***** válasza:
40%

a jo csajok nem kivancsiak arra hogy tudsz nyafogni.

novessz egy par heret es legy ferfi vagy huzodj be a sarokba...

2015. márc. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ha tudnád hány csajnál próbálkoztam már.. Nem tudom ilyenkor miért mindig az az első reakció, hogy biztos valami gyáva, félénk fiúka, aki kiírja a kérdést. Ha téged annyiszor küldtek volna már el, mint engem, te is elgondolkodnál, hogy egész életedben ez lesz-e.
2015. márc. 13. 15:49
 9/15 anonim ***** válasza:
az élet ilyen szempontból nem túl jófej dolog. szóval ha te nem nézel ki eléggé jól (nem ismerlek, csak feltételezem az általad elmondottakból), akkor azok a lányok, akik jobbat is megszerezhetnek, nem nálad fognak kikötni. előbb vagy utóbb ezt te is meg fogod unni, mert azért d*gni mégiscsak kéne, és lejjebb rakod a lécet. persze életed során végig gyűlölettel fogsz rápillantani azokra a párokra, ahol jó csajt látsz, és megvetően fogsz gondolni minden férfira, aki összeszedett egy jó csajt. én kívánom neked, hogy ne így legyen, hanem találj valami olyan hobbit/lehetőséget, amitől elkezdenek rád bukni olyan nők is, akik neked megfelelnek, mert máskülönben sok választás nincsen.
2015. márc. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Olyannal biztos hogy nem jövök össze, aki nem tetszik. Akkor inkább egyedül leszek mindig, de ennyire nem alázom meg magam.
2015. márc. 13. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!