Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » November végén jött meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

November végén jött meg utoljára a bajom. Előtte októberben szexeltem utoljára. Decemberben, januárban és még most februárban sem jött meg! Csináltam mostanában már 2 terhességi tesztet is mind1ik azt mutatta, hogy nem vagyok terhes!?

Figyelt kérdés
Dokihoz még nem jutottam el! Lehet terhes vagy nem? Vagy mitől van ez? Vagy akármi? KÖccke!
2010. febr. 15. 19:24
 1/8 anonim válasza:
lehet hogy nemibetegséged van
2010. febr. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha a teszt negatív volt, akkor nem valószínű, hogy terhes vagy, de egy dokit mindenképp látogass meg a lehető leghamarabb!
2010. febr. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát két teszt szerintem már nem hazudik, de ki tudja....Más tüneted nincs?

Hány éves vagy? Előtte rendszeres volt? Lehet betegség miatt is...:S (Nekem pl PCOS miatt akár fél évre is kimarad...)

2010. febr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,h terhesség,vmi betegség lehet,mindenképpen menj el orvoshoz,mertez nem normális!
2010. febr. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
védekeztetek?
2010. febr. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

22 éves vagyok! És védekeztünk!(Óvszerrel)

De elvileg ha terhes lennék azt ennyi idő után már ki kellett volna mutatnia a tesztnek nem?

2010. febr. 16. 07:14
 7/8 A kérdező kommentje:
Más tünetem nincs!
2010. febr. 16. 07:20
 8/8 A kérdező kommentje:

Voltam dokinál.

Nem tudták megmondani mitől van!

A lelet így szólt:

Az uterus rfv - ben 62.5* 34 mm, szabályos szerekezetű, rendes nagy. Endometrium: 5mm. iu.grav. nem látható.

Jobb ovárium 32*24 mm, benne több, 6-8 mm-es folliculus. Bal ovárium 30*16 mm, benne szintén több 6-8 mm-es folliculus.

Adnextájakon kóros nem ábrázolodik. Douglas üres.



Esetleg ha vki tud vmi hozzá fűzni megköszönném!

2010. febr. 17. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!