Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még nem volt csók de már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem volt csók de már szeretném. Tippek? Többi lent

Figyelt kérdés
6 hónapja vagyunk együtt, még nem volt csók de már az elejétől fogva szájrapuszi van. Én már szeretném, ez lenne az első mind kettőnknek. Nem tudom hogyan vezessem rá vagy valami. Ehhez valami ötlet? Jah és én lány vagyok, mind ketten 12-ők vagyunk. Normális válaszokat ha lehet, és ne hülyeségeket. Köszi :)
2010. febr. 15. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

A SZÁJRA PUSZI AZ CSÓK DRÁGÁM:)

ÚGY SZERETNÉÉL VELE CSÓKOLÓZNI HOGY A NYELVETEKET IS ÁTDUGJÁTOK EGYMÁS SZÁJÁBA?KIPRÓBÁLNÁD?AKKOR MEG SZERINTEM NEM KELL RÁVEZETNI, LEHET Ő IS KIAKARNÁ MÁR PRÓBÁLNI,.

SZERINTEM HA ÚGY ÉRZED ESÉLY SINCS RÁ HOGY NE ENGEDJE. A SZÁJRA PUSZT NYÚJSD EL EGY KICSIT:)ÉS CSAK BÁTRAN ÉS SZORÍTOK NEKTEK:)

2010. febr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó :) Ám igen ahogy te leírtad :D Most nem tudtam máshogy fogalmazni...:D Ám köszi :D
2010. febr. 15. 20:35
 3/7 anonim ***** válasza:
44%

1.hajolj oda

2.szájra puszi

3.csók

4.nyelves (nyelvedet átdugod)

5.szájra puszi

6.vagy vissza csókol vagy nm

jah és ha lány vagy:simogasd a karját ha fiú:akkor a haját a hátát vagy esetleg a popsiát


mi is így csináltunk akkor én 11 voltam ő fiú 13^^

2010. febr. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó :)
2010. febr. 15. 21:11
 5/7 anonim ***** válasza:

ez de aranyos kérdés:)

legközelebb amikor szájra pusziztok, húzd közelebb magadhoz ésés csókold meg!!Hidd el tetszeni fog neki:-)

19L

2010. febr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
csak óvatosan a csókkal, nehogy terhes légy :)
2010. febr. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

Csóktol terhesnek lenni? Hát az esélye 0% :D

2010. febr. 22. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!