Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem ír rám msnen, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír rám msnen, ha tetszek neki?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki pár napja felvett msnre, mert élőben beszéltünk pár szót, és én bejelöltem myvipen. Msnen rám is írt 2x, de már 2 napja nem írt, pedig volt fenn, csak rejtve, mert mindig rejtve van (és láttam h fellépette myvipre, mikor én fennvoltam msnen). Minden jel arra utalt eddig, hogy bejöcvök neki, és mondták is, tehát biztos voltam a dolgomban, viszont most 2 napja már nem írt rám.:( Miért? Terljesen el vagyok kenődve....

16/L


2010. febr. 15. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

nem mer kezdeményezni... irj te, ha látod, hogy nem szivesen beszél veled búcsuzz el, aztán legközelebb is irj valamit és akkor is távolságtartó hagyj békit... majd keres ha akar...


15/f

2010. febr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Szupermókus ***** válasza:
Mert nem fizette a net számlát...
2010. febr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nagyon egyszerű a megoldás: írjál rá te!


tudom, h. a sok konzervatív lány agyában csak az az egy lehestéges opció él, h. csak a fiú kezdeményezhet, csak ő írhat, csak ő hívhat stb. de ez nem így van. a nagy egyenjogú világban a lányoknak is úgyanúgy kezdeményezniük kéne, és nem jönni sírni a forumokba, h. mért nem ír már két napja. azt hogy te kocka vagy és egész nap ráérsz, az nem azt jelenti, h. a másik is... én pl. sokszor azért nem írok a lánynak, mert hülyének, érzem, h. köszönök, kéredzek párat, és alig válaszol rá, aztán kuss van 1 óráig, amíg el nem megy...


ha van témád, kedved, írj neki, hátha ő is olyan mint én aki nehezebben tud a lányokkal kapcsolatot teremteni, de szeretne :P


sok sikert


18f

2010. febr. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én azt várnám, hogy végre a lány is keressem egyszer.

Kezdeményezett ő, most folytatást vár.

2010. febr. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jó, de rejtve van fenn, így én nem tudom hogy írhatnék rá, vagy mit írhatnék rá, hisz nem látoim, mikor fenn van:S:S pedig ráírnék ha fenn lenne...
2010. febr. 15. 20:49
 6/10 anonim ***** válasza:
attól, hogy myvipezik még nem biztos, hogy msnen is fent van..
2010. febr. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Írj rá ha fent van. Az azért tényleg hülye érzés , hogy minden nap/ két naponta rá írunk a csajra ő meg tesz a fejünkre.
2010. febr. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
attól még, h. myvipre belép nem biztos, h. msnre is...
2010. febr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Írj rá te is. Jó mondtad, hogy rejtve van, de írj neki annyit hogy beszélnél vele. Ha legközelebb belép megkapja az üzit és rád ír. Én is így voltam, egy csajt felvettem msn-re, én írtam neki, ő meg elintézte folyton egy-két szavas válaszokkal, meguntam, hogy hiába kérdezek semmi aktivitás, pár napig nem írta, után meg jött, hogy hova lettem. -.-
2010. febr. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló! Már írtam rá múltkor így... hpogy nem volt fenn, és írtam neki h legyen már fenn:D aztán aznap este rám is írt... szal most gáz lenne megint ráírni így, nem?!:S
2010. febr. 16. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!