Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Holnap lett volna hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap lett volna hogy egy hónapja eggyütt vagyunk erre ma azt irta hogy ne harizzak rá de nem akar többet a barátságnál. Mert van egy fiu a suliba akivel épp egy jó kapcsolat van kialakulóban. Lehet hogy ezzel csak le akart rázni? 14/F

Figyelt kérdés
(AZ megoldás lehet valamire hogy ha elkapom azt a gyereket és megmutatom neki mit érdemel aki miadt elvesztettem a barátnőmet? ) 14/F
2010. febr. 15. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem nem feltétlenül a srác tehet róla. Ha nem szeret, nem szeret. Örülj neki, hogy még most kiderült és nem áltat hiába...
2010. febr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
A gyerek nem tehet semmiről, ugyhogy hagyd békén, és igen valószínűleg le akar rázni de nem csak egy időre, bár elég fura módját választja
2010. febr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Az nem megoldás.Sem a fiú számára,sem pedig a volt barátnőd számára.És persze neked sem lesz jobb tőle Szerintem nem örülne neki a volt barátnőd,hogy ha letámadnád a pasit :S

Ha úgy belegondolsz szerintem jobb hogy most szólt és nem később. Később lehet még jobban megszereted és nehezebb lett volna elválni.

2010. febr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne akarj te elkapni senkit addig, amíg fiú létedre úgy beszélsz, hogy "hari". Nyomd végig legalább egyszer rendesen a Norbi ápdétot, mert különben gyenge leszel így tavasz elején a bunyóhoz.

De most komolyan, egy hónap, mit "barátnőzöl"? Egy hónap alatt annyira se lehet megismerni egy embert, hogy rábízzak ötszáz forintot. Jövő hétre találsz egy másikat, azt' jónapot, ha a csajnak rossz vele, majd visszajön hozzád, ha meg jó, akkor csinálhatsz a gyerekkel bármit, csak magadra haragítod a lányt.

2010. febr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
azt kihagytam hogy a lányt 12éve ismerem
2010. febr. 15. 22:12
 6/7 A kérdező kommentje:
a harit meg azérz irtam hogy ő igy irta hátha ez jelen valamit
2010. febr. 15. 22:13
 7/7 anonim válasza:
46%
szerintem üsd.én ütném :D
2010. febr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!