Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs minden nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs minden nőnek hüvelyi orgazmusa? (lent)

Figyelt kérdés

Nem értem. Számomra ez egyszerűen felfoghatatlan, hogy valakinek van, valakinek nincs..

Akinek nincs, belőlük kimaradt a g-pont? Vagy hogy van ez, miért nem képesek e csodás érzés elérésére??

Én is lány vagyok, és szinte mindennel tisztában vagyok a szex-el kapcsolatban.. de ez számomra rejtély..


Köszönöm a válaszokat :)

18/l


2010. febr. 15. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Naja, nekem sincs pl. hüvelyi orgazmusom. De engem annyira hidegen hagy, hogy elképesztő. Úgy szarom le ahogy van. Csiklói mindig van, nekem az bőven elég. 24 L
2010. febr. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nekem van hüvelyi orgazmusom, csak nem értem, hogy másoknak miért nincs :/

írjatok még lécci :)

2010. febr. 15. 21:45
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is van. szerintem raszoknak a csikloira es nem is probalnak ki tobbet uj dolgokat mert ha van egy bevallt technika, minek vacakolni? turelmetelnek, "kovetelik az orgazmusukat" ezert hajlamosak szinte egybol ugy csinalni ahogy tudjak hogy mukodni fog a dolog. na meg a kiserletezes nem mindig olyan jo, erdekes, de sokszor feleannyi gyonyort sem nyujt mint a mar bevalt praktikak. es ha csak a csiklora koncentral akar az 1ik, akar mindk2, egyertelmu hogy abbol csak csikloi lesz.
2010. febr. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak hüvelyi van, az sem megy könnyen.
2010. febr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért nincs minden nőnek orgazmusa? Ezt is kérdezhetnénk előbb. Mert nem vagyunk egyformák. Mert különböző élmények, dolgok történtek velünk mint másokkal. Mert nem egyformán vagyunk érzékenyek itt ott amott. Mert nem egyformán érdekel minket a szex, a romantika, az élvezet. Mert nincs két egyforma pasi. Mert nem mindenki illik a párjához szexuálisan. Elég? Örülj neki hogy neked van, sokaknak még semmilyen nem volt. Ha sokmindent tudsz a szexről, akkor nem hiszem hogy komolyan gondolod hogy ezt a kérdést csak úgy meg lehet válaszolni.
2010. febr. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!