Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenkinek rossz volt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek rossz volt az első csók?

Figyelt kérdés
14/L hát nemrég volt meg az első csókom és hát enyhén megrázó élmény volt...:S a fiú nak nem ez az első de borzalmas volt. egyből letámadott...és nyálas volt meg bekapta a fejem és levegőt is alig kaptam..XD szval brutálvolt. és nekem ettől elment az egésztől a kedvem..nektek is ien volt?
2010. febr. 15. 21:41
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az első csók rossz, ez függ a fiútól is ^^ Annak a fiúnak a csókja nem a te eseted...

Nekem olyan érdekes volt az első csókom... csak pár másodpercig tartó szájrapuszi volt, de finom volt és jól esett :) Ezzel a kezdéssel a nyelves már nem is volt olyan brutál utána...

2010. febr. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagy élmény volt. :) Heves volt, de mégis gyengéd. Életem egyik igazán maradandó emléke....


20/F

2010. febr. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Én eddig azt hittem, senkinek volt volt rossz.

De kérdésedre válaszolva nem, nem mindenkinek volt rossz. Nekem jó volt. Bár rég volt, remélem, nem ver át a memóriám. 22/L

2010. febr. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Beviz Elek ***** válasza:

Semmire nem emlékszem, úgy izgultam. De azt tudom, hogy nagyon jó volt :)

19/f

2010. febr. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

az én első csókom: 14 éves voltam, teniszezni voltunk, anyuék is jöttek, meg több barátjuk ott volt családostul. nekem nagyon tetszett egy fiú (ő 20 volt akkor), és addig variáltam, míg vele kerültem párba. a parti végén csak álltam ott és néztem rá, ő meg:"hátte? mire vársz?" én vörösödtem, ő meg megfogta az állam, és megcsókolt, nagyon gyengéden..aztán azt mondta, sicc mamához, biztos aggódnak már :) hú, de rosszul esett, de életem legjobb csókja volt! és később rájöttem, hogy vissza is élhetett volna a gyerekes rajongásommal, és milyen jó, hogy nem tette :)


28/N

2010. febr. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Az első olyan jó volt, hogy máig emlékszem rá... de 14-nél több voltam.

Lehet, hogy neked is várnod kellett volna még?

Most már sohasem lesz isteni, felejthetetlenül jó első csókod...

2010. febr. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
75%
Háát, jónak nem mondanám ,mert én első csóknál kapásból valamiért nyelvest csináltam, és a csaj leszólt, hogy mit csinálok :(
2010. febr. 16. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
:D juuj az a teniszes de cuki történet.. :P
2010. febr. 16. 06:36
 19/25 anonim ***** válasza:

hmm.. nekem se volt nagyon jó az első csókom.. engem is letámadott egyből a fiú, kicsit meglepődtem mert én azt hittem hogy gyengéd lesz. akkor tökre elvoltam kenődve, és nekem is teljesen elment a kedvem tőle, azt hittem soha nem fogom élvezni a smárolást.

dee azóta egy fél évre rá csókolóztam vele újra(khm azután nem jártunk tovább miután először megcsókolt.. ), és aahhhhw olyan isteni jó volt *-* hidd el, ez az érzés változni fog és a többi csókod tuti jó lesz:)

2010. febr. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
ohh király..:D ennek örülök végre vaki aki egycipőbe jár vagy járt velem..:D:D huhhw ak jó...:D
2010. febr. 16. 20:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!