Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenkinek rossz volt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek rossz volt az első csók?

Figyelt kérdés
14/L hát nemrég volt meg az első csókom és hát enyhén megrázó élmény volt...:S a fiú nak nem ez az első de borzalmas volt. egyből letámadott...és nyálas volt meg bekapta a fejem és levegőt is alig kaptam..XD szval brutálvolt. és nekem ettől elment az egésztől a kedvem..nektek is ien volt?
2010. febr. 15. 21:41
1 2 3
 21/25 anonim válasza:

Húú hát nekem is nagyon szörnyű volt az első csók br....

De a 2. meg valami isteni :D Azóta is azt emlegetem...szilveszterkor történt :D

Szóval ne félj semmitől.van mikor a 2. jobb mint az 1. ^^

2010. febr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
:DDD akkor jó...
2010. febr. 17. 06:32
 23/25 anonim ***** válasza:
Pfhű, nekem az elsőnél a csaj nem merte a nyelvét átdugni. Iszonyatos volt. De aztán később egy megfelelő gyakorlópartnerrel már minden flottul ment.
2010. febr. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

az első...nem tudom...nem volt fenomenális, de jó volt.

egészen gyengéd volt...én meg túlságosan izgultam, de elméletileg már az elsőnél is jó vtam(Y)

aztán meg a mostani barátommal annyira jó h azt nem lehet felülmúlni:D

2010. febr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Nekem borzalmas volt! Megígérte, hogyha egyszer megtörténik nem kapja be a fejem de nem csak, hogy lenyomta a torkomon a nyelvét de olyan sokáig bírta, hogy én már levegőt sem kaptam már egy idő után. Szinte letámadott, és még tapizott is pedig megmondtam neki, hogy az elsőnél nem lenne helyes de megtette.
2016. nov. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!