Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, kérek véleményt!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, kérek véleményt!?

Figyelt kérdés

Naszóval, miért van az , hogy általába a pasik a nagyon vékony lányokat részesítik előnyben?

Vannak lányok akiknek mondjuk nagyon szépek fejtől felfele.. viszont van rajtuk egykis felesleg, ez miért baj?:)


2010. febr. 15. 21:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nem baj.
2010. febr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nembaj :D az a lány jó aki picit telt de mégsem dagadt és nem 20kiló :D
2010. febr. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
-nek
2010. febr. 15. 21:47
 4/23 anonim ***** válasza:
az összkép fontos aggyal együtt.
2010. febr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

eddig köszi a válaszokat!:D

Kort is írjatok!

2010. febr. 15. 21:48
 6/23 anonim ***** válasza:
én pl. nem szeretem a nagyon vékony lányokat/asszonyokat :)
2010. febr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
50%
én a vékonyakat szeretem,mivel én is az vagyok.
2010. febr. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
51%
ne legyen anorexiás, de ne is túl duci, az nem baj ha van mit fogni:P
2010. febr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
48%
Ne haragudj,hogy ide pofátlankodok lány létemre,de hadd kotyogjak bele én is!:-) Szóval,nyilván minden pasinak más az ízlése.Sok pasi szereti a szép vékony,magas,helyesarcú csajokat.Viszont vannak,akik nem csak a külsőre játszanak,és esetleg nem az jön be nekik,ami a nagy átlagnak.Persze,ők is megnézik a csini vékony lányokat,de mondjuk lehet,hogy a gömbölyűbb csajjal szeretnének járni,akin van mit fogni.Nekik ez jön be annyira,hogy eltudják képzelni a járást is.Szóval pár kiló felesleg egyáltalán nem oszt,nem szoroz.Felesleges ilyeneken aggódnod,van,akinek TE nem tetszel,de van száz másik,akinek bejössz.Pár kilótól még nem leszel kövér.Sőt,lehet helyesebb arcod van,mint mondjuk egy Nálad vékonyabbnak.
2010. febr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Mindig összességében nézem a lányokat. Lehet akármennyire bombázó, ha odabent nincs semmi, az tutira nem lesz hosszútávú...
2010. febr. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!