Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk! Ti elhagynátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Ti elhagynátok a párotokat, ha kiderülne róla, hogy gyógyíthatatlan beteg?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel, hogy ápolásra is szorulna, mert nem tudná ellátni magát!


Kérlek titeket, hogy őszintén válaszoljatok. (A nem válasz miatt sem fogok senkit sem leszólni vagy lepontozni!)


2015. márc. 15. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagynám el..olyankor van a legnagyobb szüksége a törődésre..
2015. márc. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha még nagyon az elején lennék,és még nem lenne mély érzelem,akkor elképzelhető.Egyéb esetben nem.
2015. márc. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Attól függne, hogy mennyire szeretem a lányt.

Valószínűleg nem.

2015. márc. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 opened paradise ***** válasza:
94%
Nem igazán lenne hozzá szívem.
2015. márc. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kitartanek mellette, es probalnek segiteni.
2015. márc. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem. Tudom mi az ápolás, volt benne részem. Szóval nem hagynám el, akármilyen nehéz is.
2015. márc. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Scav ***** válasza:

Nagyon szeretem a páromat, így biztosan nem hagynám el, segítenék. Viszont ha én lennék beteg, nem akarnám, hogy ápoljon, nem akarnám az ő életét is megkeseríteni. Lehet minden erőmmel megpróbálnám eltaszítani magamtól, menjen éljen teljes életet.

32F

2015. márc. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. márc. 15. 18:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem, tuti nem! Mindenben mellette lennék. :)
2015. márc. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!