Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk akik borotválják a farkukat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk akik borotválják a farkukat?

Figyelt kérdés

Ti mit tesztek az ellen hogy ne pöttyödögjön ki borotválkozás után?


Kérek mindenkit értelmesen válaszoljon.


2015. márc. 17. 23:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Én a makkomat mindig úgy borotválom, hogy bekenem tusfürdővel.
2015. márc. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
nekem nem szokott szóval semmit:D
2015. márc. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem ha csupasz ott lent (sem) egy férfi. Engem egy jó szőrös körítés nagyon fel tud izgatni.
2015. márc. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
1# Makkodat? #2 Köszi.
2015. márc. 17. 23:52
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
szaggasd le a bőrt róla
2015. márc. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21%
szerintem ha a farkamat borotválnám akkor a legkisebb gondok a pöttyök lennének. A szó amit a farok helyett keresel az a fanszőr
2015. márc. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok, válaszolok valami érdemit is: ne várd meg még nagyon hosszúra megnő a szőr és soha ne növekedési iránnyal ellentétesen borotváld, tehát fentről lefelé kell a farkad felett.
2015. márc. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

6


mindig az nyelvészkedik, akinek nem kéne. az arcomat borotválom, és a szőrt borotválom LE róla, nemde? mi a baj azzal, hogy a farkam borotválom? és most ne gyere azzal, hogy oda nem nő szőr, csak mert neked nem nő.

2015. márc. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#1 mi van a végén tán bojt? :D


A Párom borotválja és nekem így izgató nagyon is. Ő se és én se szeretjük, ha ott van szőr.

Nekünk nem szokott kipöttyöződni sosem, tinikorunktól így teszünk lehet ezért.

Igaz a Páromon szerencsére nincs sok szőr és pont így jó nekem.


Meg függhet attól is mivel szoktad.


N

2015. márc. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8-as meghajlok előtted :) inkább nem megyek bele semmibe, valószínűleg nincs értelme
2015. márc. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!